Poslední dobou v České republice vzniká víc a víc mladých a originálních značek. Na jednu se dnes podíváme – The Lost Wave.

Značka The Lost Wave vznikla spoluprácí Adama Doubravy (Under Native) a mladého umělce, který si na facebookové stránce říká CORE. Autoři zejména čerpali z né tak populárního uměleckého směru, který se nazývá Vaporwave, a estetické grafiky. V jejich prvním katalogu, který před nedávnem vydali, jsou výrazné hlavně dvě pastelové barvy – růžová a modrá. Celý katalog si samozřejmě můžete prohlédnout zde nebo na fotkách pod příspěvkem.

K dostání v první kolekci jsou trička, mikiny, čepice s výšivkou a printy ve velikosti až A1. Věci si můžete objednat buď na Facebooku nebo přes email thlstwv@gmail.com. Celý systém prodeje ale není tak všední, jak si myslíte. Značka Lost Wave se zaměřila na zakázkovou výrobu a každý design, produkt či print je možno individuálně konzultovat a vyrobit. Do 20. října se přijímají první objednávky, takže svou šanci o originální kousek rozhodně nepropásni. Ihned poté budou všechny věci vyrobeny a rozeslány lidem během pár dnů. Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo zájem o individuální řešení zakázky, pište na již zmíněný email nebo na facebookovou stránku.

A jak se celá kolekce líbí Vám? Určitě nám to napište do komentáře!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?