Poslední dobou v České republice vzniká víc a víc mladých a originálních značek. Na jednu se dnes podíváme – The Lost Wave.

Značka The Lost Wave vznikla spoluprácí Adama Doubravy (Under Native) a mladého umělce, který si na facebookové stránce říká CORE. Autoři zejména čerpali z né tak populárního uměleckého směru, který se nazývá Vaporwave, a estetické grafiky. V jejich prvním katalogu, který před nedávnem vydali, jsou výrazné hlavně dvě pastelové barvy – růžová a modrá. Celý katalog si samozřejmě můžete prohlédnout zde nebo na fotkách pod příspěvkem.

K dostání v první kolekci jsou trička, mikiny, čepice s výšivkou a printy ve velikosti až A1. Věci si můžete objednat buď na Facebooku nebo přes email thlstwv@gmail.com. Celý systém prodeje ale není tak všední, jak si myslíte. Značka Lost Wave se zaměřila na zakázkovou výrobu a každý design, produkt či print je možno individuálně konzultovat a vyrobit. Do 20. října se přijímají první objednávky, takže svou šanci o originální kousek rozhodně nepropásni. Ihned poté budou všechny věci vyrobeny a rozeslány lidem během pár dnů. Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo zájem o individuální řešení zakázky, pište na již zmíněný email nebo na facebookovou stránku.

A jak se celá kolekce líbí Vám? Určitě nám to napište do komentáře!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit