Spolupráce členů Biggboss labelu se znovu ukazuje v parádním světle. Mike Trafik posílá ven skladbu Nelituju Ničeho, o rap se postarali hned 3 členi z labelu – Vladimir 518, Maniak a Orion. Jedná se o druhý singl z připravované producentské desky Mike Trafika, která vyjde v druhé polovině roku.

“Snažim se o to, aby to bylo vždy něco jinýho. Především jiná emoce a zvuk.”

Celá skladba se nese v ponurém, až hororovém duchu a emoce, které z ní srší, prohlubuje i výborný vizuál, o který se postaral Vít Hradil. Vladimir 518, Maniak i Orion, všichni se postarali o kvalitní rapovou nálož s několika skvělými punchlines a hlasově si, jak už jsme se mohli několikrát přesvědčit, velmi sedí, stejně tak, jako si sedí s hudební produkcí Mike Trafika.


Nelituju Ničeho – Vladimir 518, Maniak, Orion, Mike T
Video – Vít Hradil / Ghost Movie
Music – Mike Trafik


“Snažim se o to, aby to bylo vždy něco jinýho. Především jiná emoce a zvuk. Už trailer napověděl, že to bude drama, a to je to, o co jsem se snažil. Nejen hudebně, ale i co se týká výrazu a projevu všech třech hostů,” řekl o tracku Nelituju Ničeho sám autor Mike Trafik.

Další fotky z natáčení najdeš na biggboss.cz.

foto:
Lukáš Wagneter

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit