Spolupráce členů Biggboss labelu se znovu ukazuje v parádním světle. Mike Trafik posílá ven skladbu Nelituju Ničeho, o rap se postarali hned 3 členi z labelu – Vladimir 518, Maniak a Orion. Jedná se o druhý singl z připravované producentské desky Mike Trafika, která vyjde v druhé polovině roku.

“Snažim se o to, aby to bylo vždy něco jinýho. Především jiná emoce a zvuk.”

Celá skladba se nese v ponurém, až hororovém duchu a emoce, které z ní srší, prohlubuje i výborný vizuál, o který se postaral Vít Hradil. Vladimir 518, Maniak i Orion, všichni se postarali o kvalitní rapovou nálož s několika skvělými punchlines a hlasově si, jak už jsme se mohli několikrát přesvědčit, velmi sedí, stejně tak, jako si sedí s hudební produkcí Mike Trafika.


Nelituju Ničeho – Vladimir 518, Maniak, Orion, Mike T
Video – Vít Hradil / Ghost Movie
Music – Mike Trafik


“Snažim se o to, aby to bylo vždy něco jinýho. Především jiná emoce a zvuk. Už trailer napověděl, že to bude drama, a to je to, o co jsem se snažil. Nejen hudebně, ale i co se týká výrazu a projevu všech třech hostů,” řekl o tracku Nelituju Ničeho sám autor Mike Trafik.

Další fotky z natáčení najdeš na biggboss.cz.

foto:
Lukáš Wagneter

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE