Minulý pátek proběhl křest videoklipu kapely, v Česku s bezkonkurenčním zvukem, I Love You Honey Bunny.  Svůj první klip se jménem INTRODUCTION představili fanouškům v unikátních prostorech lodě Cargo Gallery, kterou se jim v průběhu večera na poklidné hladině Vltavy  podařilo i rozhoupat.

Pokud žijete v Praze a patříte mezi skupinu lidí, jež si libují v indie-rocku nebo jste se zúčastnili nějakého (nejen) studentského festivalu, je velká možnost, že už jste o I Love You Honey Bunny slyšeli. Jestli ne, tak alespoň teď už ano.

Začátek harmonogramu celé akce byl psán na půl sedmou večer. Show začali první ze tří předskokanů – The Vanilles, následovali Lo Dost a konečnou zastávkou před hřebem večera byli Bros’n’Beasts, kteří publikum hlavním interpretům pořádně rozehřáli. Samotní ILYHB na stagi začali kolem desáté večer a jako obvykle dokázali svou kvalitu a předvedli, proč se jejich jméno dostává do povědomí lidí stále více a více, a to nejen díky charismatickému frontmanovi Sebastianu Jacquesovi.

Maxe, fiktivní ústřední postavu budoucích singlů ILYHB, a singl Introduction přivítali stálí i noví fanoušci s otevřenou náručí. Za jeden týden má klip nasbíráno téměř čtyři tisíce zhlédnutí.

Celkově bych to shrnula ve stylu kluků z ILYHB – bylo to fajn. Skvěle vypadají a ještě líp hrají, co víc si přát?

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC