Minulý pátek proběhl křest videoklipu kapely, v Česku s bezkonkurenčním zvukem, I Love You Honey Bunny.  Svůj první klip se jménem INTRODUCTION představili fanouškům v unikátních prostorech lodě Cargo Gallery, kterou se jim v průběhu večera na poklidné hladině Vltavy  podařilo i rozhoupat.

Pokud žijete v Praze a patříte mezi skupinu lidí, jež si libují v indie-rocku nebo jste se zúčastnili nějakého (nejen) studentského festivalu, je velká možnost, že už jste o I Love You Honey Bunny slyšeli. Jestli ne, tak alespoň teď už ano.

Začátek harmonogramu celé akce byl psán na půl sedmou večer. Show začali první ze tří předskokanů – The Vanilles, následovali Lo Dost a konečnou zastávkou před hřebem večera byli Bros’n’Beasts, kteří publikum hlavním interpretům pořádně rozehřáli. Samotní ILYHB na stagi začali kolem desáté večer a jako obvykle dokázali svou kvalitu a předvedli, proč se jejich jméno dostává do povědomí lidí stále více a více, a to nejen díky charismatickému frontmanovi Sebastianu Jacquesovi.

Maxe, fiktivní ústřední postavu budoucích singlů ILYHB, a singl Introduction přivítali stálí i noví fanoušci s otevřenou náručí. Za jeden týden má klip nasbíráno téměř čtyři tisíce zhlédnutí.

Celkově bych to shrnula ve stylu kluků z ILYHB – bylo to fajn. Skvěle vypadají a ještě líp hrají, co víc si přát?

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE