Justin Bieber oznamuje termíny nového celosvětového turné PURPOSE WORLD TOUR, s kterým přijede i do Česka, a mezi dívkami tu začíná být celkem vlhko.

Vůbec poprvé se Justin Bieber v Česku představí 12. listopadu 2016, a to v pražské O2 aréně. Evropské části turné předchází vyprodané koncerty ve více než šedesáti amerických a kanadských městech. Turné bude propagovat nové album PURPOSE nabité několika hity včetně Sorry a What Do You Mean, které obsadilo první místo v hitparádách ve více než 100 zemí světa.

Fanoušci uvidí dynamickou živou show v rámci 30-ti evropských zastávek. Celé turné je pořádáno agenturou AEG Live’s Concerts West a bude probíhat v arénách po celé Evropě, zahrnující Velkou Británii, Francii, Německo, skandinávské a další země včetně České republiky.

Členové Fan clubu si mohou vstupenky zakoupit s časovým předstihem, a to od 11. 12. 2015 od 16:00 hodin prostřednictvím webových stránek www.justinbiebermusic.com. Veřejný prodej vstupenek startuje ve čtvrtek 17. 12. 2015 od 10:00 hodin prostřednictvím stránek a prodejní sítě Ticketportal na webových stránkách www.ticketportal.cz.