Justin Bieber oznamuje termíny nového celosvětového turné PURPOSE WORLD TOUR, s kterým přijede i do Česka, a mezi dívkami tu začíná být celkem vlhko.

Vůbec poprvé se Justin Bieber v Česku představí 12. listopadu 2016, a to v pražské O2 aréně. Evropské části turné předchází vyprodané koncerty ve více než šedesáti amerických a kanadských městech. Turné bude propagovat nové album PURPOSE nabité několika hity včetně Sorry a What Do You Mean, které obsadilo první místo v hitparádách ve více než 100 zemí světa.

Fanoušci uvidí dynamickou živou show v rámci 30-ti evropských zastávek. Celé turné je pořádáno agenturou AEG Live’s Concerts West a bude probíhat v arénách po celé Evropě, zahrnující Velkou Británii, Francii, Německo, skandinávské a další země včetně České republiky.

Členové Fan clubu si mohou vstupenky zakoupit s časovým předstihem, a to od 11. 12. 2015 od 16:00 hodin prostřednictvím webových stránek www.justinbiebermusic.com. Veřejný prodej vstupenek startuje ve čtvrtek 17. 12. 2015 od 10:00 hodin prostřednictvím stránek a prodejní sítě Ticketportal na webových stránkách www.ticketportal.cz.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit