Lil Darewin aka Mladej Pilot nám před nedávnem prozradil datum vydání svého nového mixtapu UPBOY6. Toto datum stanovil na 31. 12. 2016. A jak slíbil, tak i učinil, protože UPBOY6 je dnešním dnem konečně venku.

Lil Darewin nám slíbil nový mixtape, a ten je dnešním dnem na světě. Na tento nový počin, který nese název UPBOY6 jsme museli čekat více jak rok. Některé informace o mixtapu jsme vám přinesli již dříve, a to v našem rozhovoru, který můžete nalézt zde.

Co se týče počtu tracků, tak konečné číslo se vyšplhalo na devět. Jedná se opět o ryze sólovou věc a o produkční stránku věci se postaral buďto Darewin nebo, jak je tomu už zvykem, také Dolin, Conspiracy Flat nebo nováček MarisDee. Celý zvuk a koncept mixtapu je opět úplně něco jiného, než na co jsme u nás zvyklí, ale o tom se už musíte přesvědčit sami.

Mixtape je k dostání na tusysoulmusic.com.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit