Pod Ještědem se uskutečnil koncert Liberec Jede!, který přinesl zážitek snad každému návštěvníkovi. Celou arénu rozpohybovalo hned několik kvalitních hudebníků, vše bylo doplněno skvělými efekty a osvětlením. Kdo nebyl, může litovat.

Celou akci započal Jakub Děkan se svou live kapelou. Zahrál několik svých hitů a přizval si i hosty Martina Haricha nebo Paulieho Garanda. Další vystoupil již zmíněný Paulie Garand se svojí klasickou show. Jako hypeman mu pomáhal Roseck a za pultem stál Kenny Rough. Milým překvapením byla zpěvačka Lenny. Po rapovém vystoupení následovala opět zpěvácká show od Sebastiana, který si před arénou zahrál na kytaru, zazpíval své největší pecky a ovládl dav. Ještě před hlavním vystoupením večera rozproudil dav rapper Lipo. Opět nezůstal na stagi sám a přizval si zpěvačky Debbie a Kateřinu Marii Tichou. Celou akci uzavřeli svým energetickým vystoupením ATMO Music, kteří na závěr pokřtili svoji poslední desku Sen a konfetami zaplavili celou arénu.

Většina interpretů se velmi dobře zná a tak se koncerty odehrávali v přátelské atmosféře a musím říct, že i pro mě to bylo zas něco jiného, jelikož většinu jejich vystoupení znám spíše z klubů, zatímco v aréně to má jiné grády.

foto:
@matythecreator