Pod Ještědem se uskutečnil koncert Liberec Jede!, který přinesl zážitek snad každému návštěvníkovi. Celou arénu rozpohybovalo hned několik kvalitních hudebníků, vše bylo doplněno skvělými efekty a osvětlením. Kdo nebyl, může litovat.

Celou akci započal Jakub Děkan se svou live kapelou. Zahrál několik svých hitů a přizval si i hosty Martina Haricha nebo Paulieho Garanda. Další vystoupil již zmíněný Paulie Garand se svojí klasickou show. Jako hypeman mu pomáhal Roseck a za pultem stál Kenny Rough. Milým překvapením byla zpěvačka Lenny. Po rapovém vystoupení následovala opět zpěvácká show od Sebastiana, který si před arénou zahrál na kytaru, zazpíval své největší pecky a ovládl dav. Ještě před hlavním vystoupením večera rozproudil dav rapper Lipo. Opět nezůstal na stagi sám a přizval si zpěvačky Debbie a Kateřinu Marii Tichou. Celou akci uzavřeli svým energetickým vystoupením ATMO Music, kteří na závěr pokřtili svoji poslední desku Sen a konfetami zaplavili celou arénu.

Většina interpretů se velmi dobře zná a tak se koncerty odehrávali v přátelské atmosféře a musím říct, že i pro mě to bylo zas něco jiného, jelikož většinu jejich vystoupení znám spíše z klubů, zatímco v aréně to má jiné grády.

foto:
@matythecreator

 

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit