Ve středu 28.12. se v liberecké Home Credit aréně koná jedinečný koncert místních hudebníků. Pohromadě se tedy ukáží interpreti jako Paulie Garand, Sebastian, Lipo nebo třeba ATMO Music, kteří při příležitosti Liberec Jede!  pokřtí svoji desku Sen.

Příští středa bude v Liberci patřit hudbě a to kvalitní hudbě. Na koncertě se představí řada skvělých hudebníků. Celý večer zahájí svým vystoupením Jakub Děkan, skvělý zpěvák a velký liberecký patriot. Po něm se na stage postaví další mladý zpěvák Sebastian, který předvede hity jako „Toulavá“ nebo jeho nejnovější počin „Hvězdy. Od osmi hodin začne rapovou šňůru Lipo a hned po něm se můžete těšit na Paulieho Garanda. Je známo že všichni interpreti spolu spolupracují a předvedou několik společných písní. Jako zlatý hřeb večera vystoupí skupina ATMO Music a rozhejbou arénu svými hity z jejich posledního alba Sen, které zde i pokřtí.

Bližší info a celkový časový harmonogram najdete na Facebookové události. Pokud si tedy libujete v této hudbě určitě nesmíte chybět, bude to zážitek.

https://www.facebook.com/events/468480576685241/

1
Zanechat komentář

avatar
0 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené