Odvažte se a dopřejte si letních zářivých barev nejen v šatníku, ale i v líčení. Vizážista Dermacol Tomáš Vida vám ukáže, jak na to.

Základem každého líčení je důkladně vyčištěná a odlíčená pleť. Drobné nedostatky, únavu a nejednotný odstín pleti zakryjete vhodně zvoleným make-upem. Důležité je vybrat si takový, který vaši pleť hydratuje, dodá jí svěžest a hebkost. Barevné líčení totiž nejlépe vynikne na sametově jemné a rozzářené pleti.

DERMACOL Wake&Make-up odstraňuje známky únavy, probudí pleť a dodá jí svěžest a hebkost.

Barevné líčení má být odvážné a veselé, ale zároveň vkusné a dobře technicky zvládnuté. Vyhrát si můžete hlavně se stínováním očních víček. Nebojte se kombinovat teplé barvy se studenými – například zářivě žlutou a tyrkysovou. Efektní pohled dotvořte barevnou linkou a barevnou řasenkou.

DERMACOL POSTUP 2 - O¬I

Oční stíny DERMACOL Bonbon Eye Shadow odstín č. 28 a 84 s vysokým obsahem minerálních pigmentů.

Fix DERMACOL Colour Eyeliner Electric Blue zvýrazní hloubku a dramatičnost očí. 

Řasenka DERMACOL Colour Mascara Electric Blue řasy výrazně prodlouží a dodá jim krásnou intenzivní barvu. 

DERMACOL POSTUP 3 - O¬I

Barevné líčení očí už nepotřebuje výrazné barvy na rtech. Postačí jemně tónující balzám, ideálně v růžovém nebo tělovém odstínu.

Balzám na rty DERMACOL Lip Balm Love Lips – Bubble Gum dokonale ošetřuje a dodává rtům svěžest a hedvábnou jemnost.

V létě si zářivé barvy můžete dovolit i ve vlasech nebo na nehtech. Speciální pudry zabarví prameny vašich vlasů okamžitě a přesně tak, jak potřebujete. Pro delší trvanlivost naneste pudr na mokré vlasy a barvu zafixujte použitím fénu nebo žehličky na vlasy. Když se budete chtít “melíru” zbavit, jednoduše barvu z pramenů vlasů umyjete. Barvy si dopřejte i na nehtech. V průběhu letní sezony jsou v kurzu neonové odstíny, které na opálených rukách vypadají neodolatelně.

DERMACOL POSTUP 6 - VLASY

 

Pudr na vlasy DERMACOL Neon Hair Powder NO.1 – Yellow zabarví vaše vlasy na jakoukoliv příležitost. 

Lak na nehty DERMACOL Neon Nail Polish – limitovaná kolekce neonových laků dodá nehtům zářivě neonový vzhled. 

Tipy vizážisty Dermacol Tomáše Vidy:

  • Nikdy nekombinujte více jak 3 barvy najednou.
  • Nebojte se použít kontrastní odstíny. Například žlutou s tyrkysovou, zelenou s oranžovou nebo růžovou s modrou.
  • Trendem této sezóny je modrá linka. Pokud si netroufáte na výraznou barvu, sáhněte po tmavě modrém odstínu.DERMACOL FOTO 8

 

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit