Že nám internet často servíruje hromadu bizarností, je všem známé. Asi bychom nemohli psát úplně o všem, ale o zajímavý a vskutku lákavý inzerát z Aukra se s vámi rádi podělíme.

Po “chlupu z vagíny Justina Biebra” nebo “skleničce vzduchu” odkudkoliv je nyní na Aukro.cz k mání plnovous grafického designéra z Letné. Hipsteřina jako svině. A protože plnovous už má každý druhý hipster a tím pádem to hipsteřina být přestává, se své tehdejší chlouby pravděpodobně grafik zbavuje. Věřte tomu nebo ne, tento hnědý exemplář v igelitovém sáčku, startuje na 10.000 Kč. Údajně je plnovous 15cm dlouhý, 4 roky šlechtěný a denně česaný. Najde si nového “majitele”?

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE