Že nám internet často servíruje hromadu bizarností, je všem známé. Asi bychom nemohli psát úplně o všem, ale o zajímavý a vskutku lákavý inzerát z Aukra se s vámi rádi podělíme.

Po “chlupu z vagíny Justina Biebra” nebo “skleničce vzduchu” odkudkoliv je nyní na Aukro.cz k mání plnovous grafického designéra z Letné. Hipsteřina jako svině. A protože plnovous už má každý druhý hipster a tím pádem to hipsteřina být přestává, se své tehdejší chlouby pravděpodobně grafik zbavuje. Věřte tomu nebo ne, tento hnědý exemplář v igelitovém sáčku, startuje na 10.000 Kč. Údajně je plnovous 15cm dlouhý, 4 roky šlechtěný a denně česaný. Najde si nového “majitele”?

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit