Kdo by ho neznal… Harry Potter, mladý čaroděj, studující na Škole čar a kouzel v Bradavicích a bojující proti Lordu Voldemortovi, jehož cílem je dosažení vlastní nesmrtelnosti, dobytí čarodějnického světa, podmanění nekouzelníků a zničení všech, kdo mu stojí v cestě, zejména pak samotného Harryho Pottera. Nyní máte možnost stát se Harry Potterem v tomto escape roomu!

Únik z čarodějnické školy magie a kouzel

Jak již název této únikové hry napovídá, ocitnete se v kůži mladého čaroděje, jehož úkolem je projít záhadným kabinetem, najít ztracené magické artefakty a složit závěrečné zkoušky na škole čar a kouzel.

Láká Vás kouzelnický svět? Také jste si vždycky přáli být čarodějem? Nyní máte možnost, a to díky těmto nejnovějším technologiím!

V nejnavštěvovanější únikové hře v Praze budete plnit interaktivní hlavolamy a hádanky pomocí kouzelných hůlek. Jedná se tedy o interaktivní hru, ve které budete sesílat opravdová kouzla!

Díky těm nejnovějším a nejmodernějším technologiím se budete na pohádkovém zámku plném tajemství cítit jako opravdoví kouzelníci a za pomocí kouzelnických hůlek budete mluvit s živými obrazy, slyšet hlasy duchů, ovládat světlo a dělat další zázraky, jako Harry Potter. Výborný zážitek ze hry pak doplňují profesionální dekorace, které pro vás vykouzlí tajemnou a magickou atmosféru.

Tato rodinná úniková hra je určena pro 2-5 hráčů, obtížnost je na průměrné úrovni a čas na její dokončení je 60 minut. Přijďte si užít skvělou zábavu pro celou rodinu a vychutnejte si pocit být v kůži slavného Harryho Pottera!

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit