Kdo by ho neznal… Harry Potter, mladý čaroděj, studující na Škole čar a kouzel v Bradavicích a bojující proti Lordu Voldemortovi, jehož cílem je dosažení vlastní nesmrtelnosti, dobytí čarodějnického světa, podmanění nekouzelníků a zničení všech, kdo mu stojí v cestě, zejména pak samotného Harryho Pottera. Nyní máte možnost stát se Harry Potterem v tomto escape roomu!

Únik z čarodějnické školy magie a kouzel

Jak již název této únikové hry napovídá, ocitnete se v kůži mladého čaroděje, jehož úkolem je projít záhadným kabinetem, najít ztracené magické artefakty a složit závěrečné zkoušky na škole čar a kouzel.

Láká Vás kouzelnický svět? Také jste si vždycky přáli být čarodějem? Nyní máte možnost, a to díky těmto nejnovějším technologiím!

V nejnavštěvovanější únikové hře v Praze budete plnit interaktivní hlavolamy a hádanky pomocí kouzelných hůlek. Jedná se tedy o interaktivní hru, ve které budete sesílat opravdová kouzla!

Díky těm nejnovějším a nejmodernějším technologiím se budete na pohádkovém zámku plném tajemství cítit jako opravdoví kouzelníci a za pomocí kouzelnických hůlek budete mluvit s živými obrazy, slyšet hlasy duchů, ovládat světlo a dělat další zázraky, jako Harry Potter. Výborný zážitek ze hry pak doplňují profesionální dekorace, které pro vás vykouzlí tajemnou a magickou atmosféru.

Tato rodinná úniková hra je určena pro 2-5 hráčů, obtížnost je na průměrné úrovni a čas na její dokončení je 60 minut. Přijďte si užít skvělou zábavu pro celou rodinu a vychutnejte si pocit být v kůži slavného Harryho Pottera!

Článek je reklamní sdělení

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?