Už 4. července odstartuje hudební šílenství na festivalu Rock for People. Ten se letos uskuteční v termínu 4. – 6. 7. a tradičně nabídne nejen přehlídku nejlepší muziky z celého světa, ale i pořádný ranec zábavy. Když budeš mít štěstí, budeš právě ty tím šťastným, který na legendární hudební festival v Hradci Králové vyhraje lupeny!

Na festivalu se můžeš těšit na zónu Objevte Více Muziky, která bude dost multifunkční. Ve dne bude sloužit jako ideální místo pro relaxaci s ledovým drinkem v ruce, ve večerních hodinách se pak promění v taneční parket, kde se bude až do svítání pařit na ty nejlepší DJs. Během dne se tady navíc odehraje i několik cool workshopů pod vedením opravdových profíků. Jirka Burian předvede, jak se tvoří beaty. DJ Ghonzales poradí s mixováním hudby. Writer a ilustrátor Patrik Ondík z Life is Porno crew ukáže, jak se dělají ty nejlepší graffiti.

Soutěžní otázka:

Kolik vstupenek na jeden festival se dá koupit z jednoho registrovaného profilu?

a) jednu vstupenku
b) více vstupenek

Jak vyhrát?

Do soutěže se můžeš zapojit buďto na naší facebookové stránce nebo na našem instagramovém profilu. Jeden soutěžící z Instagramu a jeden z Facebooku vyhraje lístek na festival Rock for People. Soutěž trvá jen do 2. července, tak si pospěš.

Více informací najdeš na zde a na www.objevtevicemuziky.cz. A ti, kteří nevyhrají, určitě nemusí zoufat. Nejlevnější lístky najdeš na webu.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE