S radostí oznamujeme novou spolupráci s vydavatelstvím Empresa Media, a.s.

Po sérii několika našich fotomontáží s Jaromírem Soukupem, které se dostaly až k samotnému řediteli a majiteli televize Barrandov a které se mu moc zalíbily, se pan Soukup rozhodl koupit většinový podíl magazínu CZECHMAG a zařadit jej pod své vydavatelství.

Na post nové šéfredaktorky od příštího týdne nastoupí Kateřina Brožová.

Nemusíte mít ale žádné obavy, postoj redakce a její obsahový směr se nikterak nemění, vše zůstává při starém. Nezapomeňte se dívat na zprávy na TV Barrandov, které začínají v 18:30!

Článek vznikl 1. 4. 2018 jako aprílový vtip.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit