Investiční skupina DRFG se dostává do popředí díky svým vynikajícím úspěchům na trhu již během pěti let svého fungování. Do povědomí se nám vrývá zejména díky médiím poskytovaným rozhovorům zakladatelem společnosti Davidem Rusňákem. Úspěšný podnikatel má silný tah na branku a snad i proto se stala jeho společnost DRFG také aktivním partnerem brněnského hokejového týmu Kometa Brno. Investiční skupina DRFG má velký potenciál a neustále dokončuje celou řadu projektů zajišťujících návratnost a zhodnocení svých vložených investic.

Investiční skupina DRFG je vhodná pro každého

Společnost DRFG se zabývá zejména investicemi do energetiky, finančních služeb, nemovitostí, telekomunikací a zdravotnictví. Mimo budovanou síť lékáren v rámci projektu Na zdraví například odkupuje provozovny známých obchodních řetězců za účelem následného pronájmu. Mezi její aktivity patří i pronájem pozemků.

David Rusňák působí zejména v Brně, neboť toto město pokládá za velmi dobře strategicky položené a dobře zná prostředí zdejšího trhu a okolí. Zde také otevřel i restauraci Konfit. Investiční skupina DRFG myslí i na naši mladou generaci a to nejen v oblasti sportu, ale i v oblasti vzdělávání. Podporuje studenty, kterým umožňuje získat praxi na reálných zakázkách a skrze DRFG zkušenosti najít uplatnění na pracovním trhu.

DRFG dluhopisy a podílové fondy

Společnost DRFG založila také podílový fond s názvem DRFG UCITS Bond Fund ve spolupráci s licencovaným fondovým manažerem, společností CAIAC Fund Management, spravujícím fondy od roku 2007 přímo v lichtenštejnském knížectví. V současní době spravuje 88 fondů a aktivity přesahují 700 milionů švýcarských franků, což je v přepočtu přibližně 15 miliard korun.

Jedná se o vysoce regulovaný DRFG fond s vyváženým profilem. Investiční skupina DRFG tak zapojuje do hry i drobné investory a to je další článek ze silné strategie této společnosti. Dluhopisy DRFG mají vysokou výnosnost. Investice fondu směřují do korporátních dluhopisů s vysokou kredibilitou a také do dluhopisů EU bank, které jsou přijaty k obchodování přímo na regulovaných burzách EU. Fond je vedený v českých korunách a odpadávají zde investorům náklady s konverzemi a související možné ztráty.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit