Asi nebude žádným velkým překvapením, když vám teď řeknu, že léto už skončilo. Je to cítit venku, doma, v nose a obvykle i ve školách, protože je říjen, a proč začínat topnou sezónu, že? A když k tomu připočteme, i výhružky meteorologů, že nás čeká krutá zima, musíme si prostě přiznat, že je čas zahodit deštníčky z drinků a obměnit šatník. Jak? Na to je tu jednoduchá “answear”. To doslova a rovnou tři, protože, dámy, Answear přináší to pravé dámské oblečení přesně pro vás.

1. Je čas schovat nohy. Já vím, ještě z nich čiří brozn, ale neříkejte mi, že vám za ty horké dny nezačaly chybět jeany a kalhoty. Na Answear.cz jich najdete nespočet. Skinny, boyfriendy, roztrhané i barevné. Hlavně jsou to všechno jeansy z kvalitního a pevného materiálu. Nic, co by se vám po měsíci ošoupalo nebo ztratilo tvar.

answear dziny

2. Mikiny. Neřeknu žádnou velkou lež, když řeknu, že mikiny jsou základem pohodlí. Volné, hřejivé, nejlépe s klokaní kapsou a kapucí zatáhnutou na eskymáka. Všichni mají doma takovou mikinu. Sice starou a opranou, ale je to vaše. Proč se necítit jako doma všude? Samozřejmě minus “stará a opraná”. Answear má odpověď na všechna vaše přání. Je libo hoodie nebo crewneck?

answear mikiny

3. A když nevíte, co se sebou a s podzimem? Prostě si otevřete jejich blog, na kterém se inspirují největšími ikonami módního světa. Baví vás mladost Blake Lively? Svůdnost Marilyn Monroe? Nebo elegance Coco Chanel?

answear ikony

Answear je prostě e-shop se vším všudy. Oblékne vás, zahřeje vás, má pro vás ty nejčerstvější novinky, a když nevíte, tak vám poradí. Kolik odpovědí ještě potřebujete?