Converse nám před nějakou dobou představili novou kolekci Renew, o které jste si mohli přečíst také v našem rozhovoru s holkama od Pokojovek. Nyní přichází s další řadou, která je tentokrát tvořena modely z upcyklované džínoviny.

Converse Renew je kolekce od Converse, která klade velký důraz na rozměr udržitelnosti. Všemi známá silueta Chuck Taylor All Star změnila svůj svrchní materiál. Původní modely Renew byly vyrobeny ze 100 % recycklovatelného materiálu z použitých PET lahví, nyní se značka Converse spojila s britskou vintage značkou Beyond Retro a společně tak přináší vysoké a nízké Chucky, které jsou vyrobeny z upcyklované džínoviny.

Džíny jsou srdcovým kouskem téměř každého šatníku, ale zároveň jsou i jednímznejčastějších kusů oblečení, které končí na skládkách

Na nových Chuck Taylor se tentokrát potkávají rovnou tři různé typy džínoviny–světle modrá, tmavě modrá a černá. Kromě udržitelnosti klade značka, jak už tomu bývá zvykem, opět velký důraz na pohodlí, proto je každá teniska opatřena speciální OrthoLite stélkou.

Celá kolekce je k dostání v monobrandové prodejně v obchodním centru Westfield Chodov a také u vybraných prodejců, pro více informací pak můžete zkontrolovat webové stránky značky či jejich Instagram a Facebook.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit