Converse nám před nějakou dobou představili novou kolekci Renew, o které jste si mohli přečíst také v našem rozhovoru s holkama od Pokojovek. Nyní přichází s další řadou, která je tentokrát tvořena modely z upcyklované džínoviny.

Converse Renew je kolekce od Converse, která klade velký důraz na rozměr udržitelnosti. Všemi známá silueta Chuck Taylor All Star změnila svůj svrchní materiál. Původní modely Renew byly vyrobeny ze 100 % recycklovatelného materiálu z použitých PET lahví, nyní se značka Converse spojila s britskou vintage značkou Beyond Retro a společně tak přináší vysoké a nízké Chucky, které jsou vyrobeny z upcyklované džínoviny.

Džíny jsou srdcovým kouskem téměř každého šatníku, ale zároveň jsou i jednímznejčastějších kusů oblečení, které končí na skládkách

Na nových Chuck Taylor se tentokrát potkávají rovnou tři různé typy džínoviny–světle modrá, tmavě modrá a černá. Kromě udržitelnosti klade značka, jak už tomu bývá zvykem, opět velký důraz na pohodlí, proto je každá teniska opatřena speciální OrthoLite stélkou.

Celá kolekce je k dostání v monobrandové prodejně v obchodním centru Westfield Chodov a také u vybraných prodejců, pro více informací pak můžete zkontrolovat webové stránky značky či jejich Instagram a Facebook.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?