Christopher Nolan každým dalším filmem překonává sám sebe. Interstellarem nevyjímaje. Je to filmový skvost, který ani náhodou nepochopíte, pokud neznáte složitosti teorie relativity a dalších podobných věcí, ale je to jedno, protože vás film uhrane na první dobrou a dlouhá stopáž tomu nijak nepřekáží.

Je vidět, že Matthew McConaughey si Oscara za film Interstellar opravu zaslouží. A to stejné platí i pro Anne Hathaway.
Přes to, že jde o science fiction, tak film dojme svou lidskostí, kdy se aspoň jedné slze neubrání ani největší cynik.

Celý film ale začal vznikat v momentě, kdy Nolan zavolal svému příteli Hans Zimmerovi, který mu složil úvodní melodii, aniž by věděl, o co půjde. Postupně z toho vznikl jeden z nejlepších filmových soundtracků za poslední pár let.

Po skončení filmu jen zůstanete sedět na místě a přemýšlet, jak vůbec někdo dokáže natočit něco tak geniálního, i když musím říct, že určitým klišé se film též nevyhne.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit