Redakce magazínu CZECHMAG si Vás dovoluje upozornit na akci, která proběhne tento víkend 12. – 14. prosince! V obchodním centru Palladium na pražském Náměstí Republiky budete moci nakoupit veškeré zboží (včetně toho již zlevněného) v obchodech Topshop i pánském oddělení Topman se 30% slevou. Pokud máte tento obchod rádi a rádi byste ulovili nějaký ten pěkný kousek pod stromeček za dobrou cenu, není lepší možnost než právě teď!

Pokud se chcete dozvídat o dalších podobných akcích, sledujte zejména náš web a facebookovou stránku a nic Vám neunikne!

 

30 % sleva na veškerý sortiment v obchodech Topshop & Topman (platí o víkendu 12.12. – 14.12.)

unnamed

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit