Představte si, že byste připravovali vánoční výzdobu nebo třeba pekli cukroví a vaším domovem by se linulo jen ticho. Na Vánoce byste si neměli odepřít krásnou atmosféru, kterou vytváří pohoda, přátelství, ale hlavně také vánoční písně. Já osobně mám české koledy moc ráda, ale co si takhle odpočinout od tradic a trochu se zaposlouchat do amerických textů. A proto pro vás mám 10 tipů na váš vánoční playlist!

1. Stará klasika od Nat King Cole s názvem The Christmas Song (Chestnuts Roasting On An Open Fire), která zahřeje u srdce.

2. Darlene Love s písní All Alone On Christmas, která byla nazpívaná pro film Sám doma 2 (Home alone 2).

3. The Driffers s velice známou písní (I Am Dreaming for A) White Christmas.

4. Krásná Brenda Lee s jejími rytmy v písni Rockin’ Around The Christmas Tree.

5. Dean Martin a jeho známé Let It Snow !

6. Nesmrtelný Frank Sinatra s písní I’ll Be Home For Christmas.

7. Pro romantické vánoční chvilky je tu Charles Brown s písní Please Come Home For Christmas.

8. A další píseň od Deana Martina a to Walking In A Winter Wonderland.

9. Chris Rea vám nepochybně zvedne náladu s písní Driving home for christmas.

10. A jako poslední píseň od nezapomenutelného Johna Lennona – Happy Xmas (War Is Over).

 Přeji vám krásnou adventní atmosféru!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit