Po několika velmi úspěšných singlech vydává košická formace HAHA Crew ve složení Samey, Zayo a Dalyb své první album s názvem Vlna.

HAHA Crew neboli skupina, co se proslavila “rapem a módou,” vypustila mezi fanoušky své debutové album.
O albu Vlna se poprvé zmínil Samey na svém Twitteru, kde rovnou uvedl datum vydání, které bylo stanoveno na 15.12. Tento termín se nakonec o den prodloužil kvůli velkému náporu objednávek na dodavatele cédéček.
Album se skládá celkem z 10ti singlů. O celou produkci se postaral Dalyb. První singl je 300, který byl vypuštěn v červnu a byl k němu rovnou natočen i videoklip. Další singl, který byl vypuštěn před týdnem a stejně jako u 300 je i k němu klip, se jmenuje Jahody. Poslední singl, který jsme měli možnost si (pouze) poslechnout byla Lalia. Tento track se totiž objevil na Freshtapu 2014 od Refresheru.sk, který byl vydán minulý týden v neděli. Hosté na desce jsou pouze dva a to Gleb a brooklynský rapper Tekashi69. Album je vydáno pod labelem I LOVE PARTY PRODUCTION, jehož jsou součástí.
Myslím si, že album rozhodně zaujme (nejen) každého fanouška trapové nebo alternativní hudby. HAHA Crew totiž dokazuje, že kvalitní hudbu umí, především Dalybovi beaty jsou velmi žádané a mnoho interpretů označuje Dalyba jako nejlepšího producenta v Čechách a na Slovensku, což mluví za vše. Album Vlna je ve fyzické podobě dostupná na rukahore.sk. Cover je v případě albu Vlna velmi jednoduchý. Osobně si myslím, že mohl být poutavější. Tracklist je naopak zpracován velmi zajímavě. Jediný nedostatek je jeho horší čitelnost. Jak na cover, tak tracklist, se můžete podívat v úvodním obrázku.
K článku přidávám všechny zatím vydané singly z alba.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit