V sobotu 18. 4. se v pražském klubu NEONE konala další zastávka VLNA tour slovenské skupiny HAHA CREW ve složení Samey, Dalyb a Zayo.

VLNA tour měla v sobotu další zastávku a tentokráte v Praze. Praha byla první českou zastávkou, kde HAHA CREW vystoupili. Původně se měl koncert konat v kulturní sportovně v Radlicích, ale nakonec byl přesunut do klubu NEONE v Holešovicích. Důvodem byl zvuk, který je v NEONU dle slov DJ YAKSHY považován za jeden z nejlepších v Praze, což se potvrdilo při samotné show. Akce začala ve 21:00, ale HAHA CREW měli vystoupit až něco po půlnoci. Mezitím předvedl svůj DJský set NobodyListen, který byl speciálním hostem.

HAHA CREW | VLNA TOUR – Praha (NEONE)

Samotní HAHA CREW nakonec vystoupili až okolo půl jedné. Po úvodních tracích z jejich debutového alba Vlna si Samey pozval na stage zajímavého hosta a to Logica. Spolu pak odehráli jeden z jejich nejúspěšnějších tracků – “Fuck Swag II”. Poté Logic zahrál svůj první track z jeho alba Yzomandias – “HVSHTHVG”, který produkoval Dalyb. Po Logicově vystoupení se na scéně objevil Zayo, který dal svojí sloku na singlu “Trippin” od Pil C. Nakonec se k mikrofonu vrátil znovu Samey, který odehrál posledních pár singlů z “Vlny” a celý koncert ukončil Dalybův instrumentál se stejnojmeným názvem jako album – “Vlna”.

Celý koncert se myslím náramně povedl. V klubu NEONE byla skvělá atmosféra a co se týká výkonu Sameye a Zaya, nedá se nic vytknout. Skvělým osvěžením koncertu byl Logic, který dostal do varu už tak dost rozjeté fanoušky. Jednoznačně můžeme říci, že pražská zástavka byla jedna z nejpovedenějších z celé tour.

V příštích dnech chystáme vypustit rozšířenou verzi rozhovorů se členy HAHA CREW včetně DJ YAKSHY, tak nezapomeň odebírat náš YouTube kanál, aby ti nic neuniklo!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?