V sobotu 18. 4. se v pražském klubu NEONE konala další zastávka VLNA tour slovenské skupiny HAHA CREW ve složení Samey, Dalyb a Zayo.

VLNA tour měla v sobotu další zastávku a tentokráte v Praze. Praha byla první českou zastávkou, kde HAHA CREW vystoupili. Původně se měl koncert konat v kulturní sportovně v Radlicích, ale nakonec byl přesunut do klubu NEONE v Holešovicích. Důvodem byl zvuk, který je v NEONU dle slov DJ YAKSHY považován za jeden z nejlepších v Praze, což se potvrdilo při samotné show. Akce začala ve 21:00, ale HAHA CREW měli vystoupit až něco po půlnoci. Mezitím předvedl svůj DJský set NobodyListen, který byl speciálním hostem.

HAHA CREW | VLNA TOUR – Praha (NEONE)

Samotní HAHA CREW nakonec vystoupili až okolo půl jedné. Po úvodních tracích z jejich debutového alba Vlna si Samey pozval na stage zajímavého hosta a to Logica. Spolu pak odehráli jeden z jejich nejúspěšnějších tracků – “Fuck Swag II”. Poté Logic zahrál svůj první track z jeho alba Yzomandias – “HVSHTHVG”, který produkoval Dalyb. Po Logicově vystoupení se na scéně objevil Zayo, který dal svojí sloku na singlu “Trippin” od Pil C. Nakonec se k mikrofonu vrátil znovu Samey, který odehrál posledních pár singlů z “Vlny” a celý koncert ukončil Dalybův instrumentál se stejnojmeným názvem jako album – “Vlna”.

Celý koncert se myslím náramně povedl. V klubu NEONE byla skvělá atmosféra a co se týká výkonu Sameye a Zaya, nedá se nic vytknout. Skvělým osvěžením koncertu byl Logic, který dostal do varu už tak dost rozjeté fanoušky. Jednoznačně můžeme říci, že pražská zástavka byla jedna z nejpovedenějších z celé tour.

V příštích dnech chystáme vypustit rozšířenou verzi rozhovorů se členy HAHA CREW včetně DJ YAKSHY, tak nezapomeň odebírat náš YouTube kanál, aby ti nic neuniklo!