V sobotu 18. 4. se v pražském klubu NEONE konala další zastávka VLNA tour slovenské skupiny HAHA CREW ve složení Samey, Dalyb a Zayo.

VLNA tour měla v sobotu další zastávku a tentokráte v Praze. Praha byla první českou zastávkou, kde HAHA CREW vystoupili. Původně se měl koncert konat v kulturní sportovně v Radlicích, ale nakonec byl přesunut do klubu NEONE v Holešovicích. Důvodem byl zvuk, který je v NEONU dle slov DJ YAKSHY považován za jeden z nejlepších v Praze, což se potvrdilo při samotné show. Akce začala ve 21:00, ale HAHA CREW měli vystoupit až něco po půlnoci. Mezitím předvedl svůj DJský set NobodyListen, který byl speciálním hostem.

HAHA CREW | VLNA TOUR – Praha (NEONE)

Samotní HAHA CREW nakonec vystoupili až okolo půl jedné. Po úvodních tracích z jejich debutového alba Vlna si Samey pozval na stage zajímavého hosta a to Logica. Spolu pak odehráli jeden z jejich nejúspěšnějších tracků – “Fuck Swag II”. Poté Logic zahrál svůj první track z jeho alba Yzomandias – “HVSHTHVG”, který produkoval Dalyb. Po Logicově vystoupení se na scéně objevil Zayo, který dal svojí sloku na singlu “Trippin” od Pil C. Nakonec se k mikrofonu vrátil znovu Samey, který odehrál posledních pár singlů z “Vlny” a celý koncert ukončil Dalybův instrumentál se stejnojmeným názvem jako album – “Vlna”.

Celý koncert se myslím náramně povedl. V klubu NEONE byla skvělá atmosféra a co se týká výkonu Sameye a Zaya, nedá se nic vytknout. Skvělým osvěžením koncertu byl Logic, který dostal do varu už tak dost rozjeté fanoušky. Jednoznačně můžeme říci, že pražská zástavka byla jedna z nejpovedenějších z celé tour.

V příštích dnech chystáme vypustit rozšířenou verzi rozhovorů se členy HAHA CREW včetně DJ YAKSHY, tak nezapomeň odebírat náš YouTube kanál, aby ti nic neuniklo!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit