Jako dalšího interpreta z Blakkwood Records jsme vyzpovídali rappera, který si říká AMCO. Ten nám při příležitosti druhé zastávky Blakkwood Tour v Praze sdělil několik zajímavých novinek a informací!

Marcus Lazarovski, známý pod svým pseudonymem “AMCO” pochází z Čáslavi, avšak momentálně žije v Praze. Zde také vystudoval uměleckou školu Michael, obor grafiku. S hudbou začal již v pubertě, kdy působil v rockově-funkové kapele. Poté vystřídal mnoho dalších podobně laděných kapel díky své dovednosti ve hře na kytaru a na bicí. Předtím než začal s rapem zkoušel i ostatní žánry jako dubstep, trap nebo house. Nakonec se však v roce 2014 začal naplno věnovat rapu. Stejný rok pak dostal nabídku stát se součástí Blakkwood Records, kterou přijal a stal se tak (zatím) posledním členem této formace. V Blakkwoodu se pak uvedl hitem “Bubble Shit“, na kterém hostoval Fosco Alma a Viktor Sheen. Tento single, ke kterému byl natočen i videoklip, má momentálně okolo 335 tisíc zhlédnutí na YouTube.

zdroj: Facebook – AMCO

Amco je zajímavý především svým velmi originálním stylem. Nedávno dokonce spustil svoji vlastní kolekci oblečení amco22.com, která je velmi zajímavá jak designem, tak střihem, jenž Marcus sám navrhoval. Více o tomto projektu se AMCO rozpovídal v našem rozhovoru. Kromě tohoto nám pověděl i o svém plánovaném debutovém albu “Mimo Obraz“, které chystá vydat na podzim tohoto roku.

AMCO | Rozhovor pro CZECHMAG

Sledujte CZECHMAG a odebírejte náš kanál na YouTube pro další podobné rozhovory!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?