Jako dalšího interpreta z Blakkwood Records jsme vyzpovídali rappera, který si říká AMCO. Ten nám při příležitosti druhé zastávky Blakkwood Tour v Praze sdělil několik zajímavých novinek a informací!

Marcus Lazarovski, známý pod svým pseudonymem “AMCO” pochází z Čáslavi, avšak momentálně žije v Praze. Zde také vystudoval uměleckou školu Michael, obor grafiku. S hudbou začal již v pubertě, kdy působil v rockově-funkové kapele. Poté vystřídal mnoho dalších podobně laděných kapel díky své dovednosti ve hře na kytaru a na bicí. Předtím než začal s rapem zkoušel i ostatní žánry jako dubstep, trap nebo house. Nakonec se však v roce 2014 začal naplno věnovat rapu. Stejný rok pak dostal nabídku stát se součástí Blakkwood Records, kterou přijal a stal se tak (zatím) posledním členem této formace. V Blakkwoodu se pak uvedl hitem “Bubble Shit“, na kterém hostoval Fosco Alma a Viktor Sheen. Tento single, ke kterému byl natočen i videoklip, má momentálně okolo 335 tisíc zhlédnutí na YouTube.

zdroj: Facebook – AMCO

Amco je zajímavý především svým velmi originálním stylem. Nedávno dokonce spustil svoji vlastní kolekci oblečení amco22.com, která je velmi zajímavá jak designem, tak střihem, jenž Marcus sám navrhoval. Více o tomto projektu se AMCO rozpovídal v našem rozhovoru. Kromě tohoto nám pověděl i o svém plánovaném debutovém albu “Mimo Obraz“, které chystá vydat na podzim tohoto roku.

AMCO | Rozhovor pro CZECHMAG

Sledujte CZECHMAG a odebírejte náš kanál na YouTube pro další podobné rozhovory!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit