8. 7. 2015 bude v Praze probíhat takzvaný Greenhouse Mini-Fest, neboli dvě velké a unikátní shows ve dvou známých pražských klubech – v klubu Lávka a v klubu Roxy.

11655336_10204700599620228_1420325213_n

V klubu Roxy proběhne první část pod názvem Greenhouse Stories, kde uslyšíte londýnského grime MC původem z Nigérie, Skeptu, spolu s bývalým členem Raider Klanu Denzel Curryho. Akce začne od 18:30 v pražském klubu Roxy. Denzel Curry 9. 6. vydal dlouho očekávané double album 32Zel/PlanetShrooms, takže určitě je na co se těšit. Dále zde bude DJ Maximum z UK a spolu s DJ Freezer zde vystoupí speciální host – Smack!

Druhá část nese název Greenhouse Vibes a bude probíhat od 21:00 v klubu Lávka. Zde se setkáme se švédským zástupcem sadboys Yung Gudem (produkoval např. Kyoto od Yung Leana). Poté zde uslyšíme radostné kosmické hudební umění v podobě Slow Magic (Slow Magic – Youths), kteří nás  spolu s význačným elektronickým popem Giraffage (Pretty Things EP)  budou provázet po zbytek večera. Celý festival Greenhouse má pořádně nabitý line-up, proto neváhejte a nakupujte vstupenky už v předprodeji.

Ještě před začátkem Greenhouse Stories proběhne Meet and Greet se Skeptou a Denzlem Currym ve Footshopu, můžete se těšit na autogramiádu a merchandise. Vstup je omezený, proto si svá místa zarezervujte co nejdříve.

Cena vstupenek do Roxy je 520,- Kč a  na Lávku 450,- Kč. Zároveň je možné zakoupit kombinovanou vstupenku na obě dvě části Greenhouse festu za 852,- Kč.


Flyer Final

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?