8. 7. 2015 bude v Praze probíhat takzvaný Greenhouse Mini-Fest, neboli dvě velké a unikátní shows ve dvou známých pražských klubech – v klubu Lávka a v klubu Roxy.

11655336_10204700599620228_1420325213_n

V klubu Roxy proběhne první část pod názvem Greenhouse Stories, kde uslyšíte londýnského grime MC původem z Nigérie, Skeptu, spolu s bývalým členem Raider Klanu Denzel Curryho. Akce začne od 18:30 v pražském klubu Roxy. Denzel Curry 9. 6. vydal dlouho očekávané double album 32Zel/PlanetShrooms, takže určitě je na co se těšit. Dále zde bude DJ Maximum z UK a spolu s DJ Freezer zde vystoupí speciální host – Smack!

Druhá část nese název Greenhouse Vibes a bude probíhat od 21:00 v klubu Lávka. Zde se setkáme se švédským zástupcem sadboys Yung Gudem (produkoval např. Kyoto od Yung Leana). Poté zde uslyšíme radostné kosmické hudební umění v podobě Slow Magic (Slow Magic – Youths), kteří nás  spolu s význačným elektronickým popem Giraffage (Pretty Things EP)  budou provázet po zbytek večera. Celý festival Greenhouse má pořádně nabitý line-up, proto neváhejte a nakupujte vstupenky už v předprodeji.

Ještě před začátkem Greenhouse Stories proběhne Meet and Greet se Skeptou a Denzlem Currym ve Footshopu, můžete se těšit na autogramiádu a merchandise. Vstup je omezený, proto si svá místa zarezervujte co nejdříve.

Cena vstupenek do Roxy je 520,- Kč a  na Lávku 450,- Kč. Zároveň je možné zakoupit kombinovanou vstupenku na obě dvě části Greenhouse festu za 852,- Kč.


Flyer Final

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit