Pátý ročník legendárního festivalu SUMMER WARM UP se nezadržitelně blíží. Nenech si ujít spojení unikátního prostoru bývalé elektrárny Libušín a prvotřídní elektronické hudby!

Dvoudenní hudební festival elektronické hudby, který se koná 10. – 12. července v Dole Libušín v prostorech bývalé elektrárny, nabídne 3 stage (Drum and Bass, Techno, Tekno) s headlinery June Miller (NL)Fourward (AT). Na festivalu bude účinkovat více jak 40 DJs a těšit se můžeme i na špičkové audio Funktion One. Kromě hudby zde bude také graffity jam, skate a bmx contest a další doprovodný program. Vstupenky (jednodenní 250 Kč, dvoudenní 350 Kč) budou v prodeji pouze na místě v den konání festivalu.

June Miller

zdroj: www.thirst4beats.com
zdroj: www.thirst4beats.com

Duo z Londýna a Utrechtu, jejich talent byl rozpoznán, když v roce 2007 vyhráli v Dutch DnB Awards v kategorii objev roku. Jejich různorodá tvorba zahrnuje melodický liquid drum and bass i tvrdší odnož drum and bassu. Na summer warm-upu můžeme nejspíše čekat set, ve kterém představí své nové album Robots & Romans, které na iTunes vyšlo teprve 21. června.

Fourward

zdroj: www.shogunaudio.co.uk
zdroj: www.shogunaudio.co.uk

Čtveřice z Rakouska začala produkovat od roku 2007. Mezi jejich nejznámější tracky patří Countdown a Talk To Me. Na kontě mají nespočet EPs a singlů, jejich poslední album Episodes vyšlo v roce 2011.


 

O tom, jak povedená akce SUMMER WARM UP skutečně je, se můžete přesvědčit v následujícím videu – aftermovie z minulého ročníku.

SUMMER WARM UP 2014 / Aftermovie


Z akce samozřejmě očekávejte report včetně fotek a rozhovoru s některým z vystupujících. Pro více informací sleduj oficiální web a nezapomeň potvrdit svou účast na facebookové události!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit