Pátý ročník legendárního festivalu SUMMER WARM UP se nezadržitelně blíží. Nenech si ujít spojení unikátního prostoru bývalé elektrárny Libušín a prvotřídní elektronické hudby!

Dvoudenní hudební festival elektronické hudby, který se koná 10. – 12. července v Dole Libušín v prostorech bývalé elektrárny, nabídne 3 stage (Drum and Bass, Techno, Tekno) s headlinery June Miller (NL)Fourward (AT). Na festivalu bude účinkovat více jak 40 DJs a těšit se můžeme i na špičkové audio Funktion One. Kromě hudby zde bude také graffity jam, skate a bmx contest a další doprovodný program. Vstupenky (jednodenní 250 Kč, dvoudenní 350 Kč) budou v prodeji pouze na místě v den konání festivalu.

June Miller

zdroj: www.thirst4beats.com
zdroj: www.thirst4beats.com

Duo z Londýna a Utrechtu, jejich talent byl rozpoznán, když v roce 2007 vyhráli v Dutch DnB Awards v kategorii objev roku. Jejich různorodá tvorba zahrnuje melodický liquid drum and bass i tvrdší odnož drum and bassu. Na summer warm-upu můžeme nejspíše čekat set, ve kterém představí své nové album Robots & Romans, které na iTunes vyšlo teprve 21. června.

Fourward

zdroj: www.shogunaudio.co.uk
zdroj: www.shogunaudio.co.uk

Čtveřice z Rakouska začala produkovat od roku 2007. Mezi jejich nejznámější tracky patří Countdown a Talk To Me. Na kontě mají nespočet EPs a singlů, jejich poslední album Episodes vyšlo v roce 2011.


 

O tom, jak povedená akce SUMMER WARM UP skutečně je, se můžete přesvědčit v následujícím videu – aftermovie z minulého ročníku.

SUMMER WARM UP 2014 / Aftermovie


Z akce samozřejmě očekávejte report včetně fotek a rozhovoru s některým z vystupujících. Pro více informací sleduj oficiální web a nezapomeň potvrdit svou účast na facebookové události!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?