V pátek se tradičně v libereckém Golf Baru konal křest desky Nirvana od Paulieho Garanda, který opět vyprodal celý klub.

Po dvou pražských křestech se na řadu konečně dostal i Liberec. Akce se konala už od odpoledne, kdy před Golf Barem probíhal minigolfový turnaj s Jakubem Děkanem o ceny z dílny GarandBrandu. Po turnaji se lidé přesunuli do klubu a napjatě očekávali začátek show.

Jako předskokani započali celý hudební večer kluci z Milion+ Robin Zoot a Lvcas Dope, kteří patřičně rozpumpovali dav před velkým finále. Poté na stage naběhla již sehraná trojka Paulie Garand, Roseck a Kenny Rough se svojí speciální show k příležitosti křestu desky Nirvana. Na stage si přizvali i jiné interprety jako například Jakuba Děkana, Miris, Tombu Bombu nebo třeba Muerta. Když došlo na samotný křest, Paulie vyzval svoji mamku, aby desku řádně pokřtila šampaňským. Celý večer se odehrával ve skvělé atmosféře, bylo opravdu vidět, že Paulie je pod Ještědem doma.

Tímto křestem byla zakončena Nirvana tour. Ti, co tour prošvihli, nemusí zoufat, protože liberecké trio má před sebou ještě řadu koncertů, tak doražte a nasajte atmosféru na vlastní kůži.

foto: Lukáš Matoušek (@matythecreator)