Středa ve Forbidden Spotu patřila rapu. Zlínské duo IF oficiálně vypustilo do světa svoji novou desku STOP PLAY a k tomu předvedlo neobyčejnou release party.

Sám Idea několikrát řekl, že nechtěl udělat normální koncert v klubu, a taky proto vybral prostory Forbidden Spotu. Neobvyklá stage, neobvyklé osvětlení i celý průběh koncertu. Idea s Fattem hráli pouze skladby z nového alba a dokonce přesně tak, jak jdou za sebou v tracklistu. Nic víc, nic míň.

Svoje sloky si přišel zazpívat i jeden ze dvou hostů na desce, VR neboli Václav Rouček. Za všechny můžeme říct, že se jednalo o velký zážitek a nečekaně opravdu povedenou show. Kdo se na party nedostal, nemusí zoufat, protože pánové z Ty Nikdy příští rok pojedou tour a třeba se podívají i do tvého města.

3-min 7-min 8-min 6-min 9-min 10-min 11-min 12-min 15-min 1-min 4-min 5-min 13-min 14-min dsc_1615

foto:
@matythecreator

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit