Začněte se připravovat na festivalovou dovolenou, Sziget nabízí více jak 800 koncertů a představení v průběhu 6 dní. Neuvěřitelný areál na ostrově v srdci Budapešti v kombinaci s nabitým programem a možností objevovat historické centrum, tohle všechno dělá z festivalu Sziget ideální cíl, kam vyrazit na dovolenou nebo jen na jednodenní výlet.

Na hlavním pódiu se v průběhu šesti dní představí Billie Eilish, David Guetta, Imagine Dragons, Florence + The Machine, Lorde, Macklemore, Mumford & Sons nebo Sam Fender. Druhou největší Freedome Stage ovládnou např. Bonobo, Viagra Boys, Jamie XX, Nothing but Thieves, Moderat, M83 a řada dalších. Sziget ohlásil program také na elektronických stagích. Party Arena i Ticketswap Colosseum budou hlavním party místem na festivalu. Představí se zde Diplo, Tale Of Us, Adam Beyer, Sven Väth či slovenský DJ Denes Töth. Kompletní program všech 18 oznámených stagí najdete zde.

Vedle světových hvězd na Szigetu dostanou příležitost také interpreti z Česka a Slovenska. Hlavní česko-slovenskými hvězdami na Szigetu budou Smack One (pátek 11. srpna na dropYard stage) a poslední vítěz česko-slovenské Superstar ADONXS (neděle 13. srpna na Europe Stage). Nově do programu přibyla také dívčí indie-electro kapela VIAH (sobota 12. srpna na Lightstage) a na celofestivalovou rezidenci přijede Cirk La Putyka se svým představením Boom Vol. 2. Sziget je multižánrovým festivalem a oslovuje návštěvníky napříč hudebním vkusem.

Pokud stále pochybuješ, mrkni na report z minulých let, kde jsme s Czechmagem byli. Anebo zamiř rovnou na hlavní stránku festivalu, kde najdeš vše info, které potřebuješ.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit