Kvůli koronaviru byl zrušen skoro každý evropský festival včetně Szigetu v Maďarsku. A to rovnou dva roky po sobě. Naštěstí se už organizátoři připravují na další ročník příští léto. Do oběhu do konce týdne tak nabízejí zlevněné vstupné na celých sedm dní.

Sziget festival je u nás na Czechmagu jedním z hřebů každého léta. Ostrov uprostřed Budapeště, který pojme denně přes devadesát tisíc lidí a nabízí program po celý týden, je jako vstupenkou do jiného světa na limitovaně omezený čas. Pláž u Dunaje, sportovní hřiště, divadla, tajné párty v kadibudkách, možnost postavit si stan kdekoliv po parku a hlavně nespočet hvězd jak těch největších mainstreamových, tak těch z alternativního světa.

Než před rokem začala pandemie, tak mezi slíbenými hosty nechyběli hvězdy jako Dua Lipa, Major Lazer, Calvin Harris, Asap Rocky či Khalid. Naopak z těch méně známějších se návštěvníci mohli těšit na Glass Animals, Kölsche, Jona Hopkinse nebo Caribou. Není tak pochyb, že příští rok bude mít festival stejně dobrý nebo ještě lepší a vyhajpovanější line-up než ten plánovaný na minulý rok.

Sziget Festival, který potrvá od 10. do 15. srpna, teď nabízí svoje nejlevnější vstupné na celý festival za 250 euro. Může se to sice zdát hodně, ale jen než si člověk vydělí kolik programu dostane během celých sedmi dní. Poté je cena i levnější než kdejaký místní u nás v Česku. Nabídka je ale časově omezená a končí už tuhle sobotu 14. srpna.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit