Peníze, auta, zbraně a krásné ženy. Všichni ho sledujeme, všichni sníme o jeho životě. Co víc by si mohl muž přát?  Bud’ ho miluješ nebo mu závidíš. Dan Bilzerian je králem pokeru, sociálních sítí, večírků a jeho život je mnohem zajímavější než ten tvůj. Co všechno se ještě skrývá za drsnou image pětatřicetiletého milionáře? 

Charita

V roce 2013 založil nadaci s názvem “The Robin Hood Project” za účelem pomoci těm, co to potřebují. Daroval jen 10 000 dolarů, protože víc by  se v USA muselo danit.

“Peníze chci dát chudým, ne státu,” říká Bilzerian. Tímto bohužel jeho pomoc potřebným končí a dál utrácí jen za sebe.

Zákaz Austrálie

Mimo Eminema a Snoop Dogga má i Dan zakázaný pobyt v Austrálii. Po aféře v nočním klubu, kde nakopl ženu do obličeje mu byly odmítnuty žádosti o víza.  S Austrálií má Bilzerian bohužel útrum.

Hodinky

Jeho vášní nejsou jen zbraně a ženy, ale i drahé hodinky. Ve své sbírce vlastní okolo 100 kusů, nejlevnější za 40 000 dolarů a ty nejdražší za 800 000 dolarů! Jeho nejoblíbenější jsou prý vždy ty nejnovější. Kdo by nechtěl mít takového koníčka?

Slabé srdce

Jeho zevnějšku možná napomáhají steroidy, ale uvnitř je slabý. Jeho životní styl způsobil, že už v pětadvaceti letech utrpěl při snowboardování dvojitý infarkt. V roce 2011 zažil za tři dny další dva. Tři dny večírků v kuse, drogy a alkohol udělají bohužel své.

Odmítá se oholit!

Bylo mu nabídnuto 100 000 dolarů, aby ukázal co se skrývá pod jeho vousy. Dan samozřejmě odmítl, protože si chtěl zachovat image “drsnýho spratka” z Hollywoodu. Naneštěstí pro něj si poctivě pěstované  vousy musel oholit o pár měsíců později kvůli jeho roli ve filmu Equalizer.

“If you just looked at my pictures, you’d think I was completely out of my mind, doing wild shit 24/7, because that’s what I’m putting out there, because that’s what the people want to see…“

Pořád závidíme.

zdroj:
YouTube.com

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit