Uplynuly necelé tři roky od vydání posledního alba Kanye Westa a přesně 11. února vychází již jeho sedmé studiové album s názvem ‘SWISH’. Co všechno byste před vydáním měli vědět?

Speciální spolupráce

Rappeři si většinou na spolupráce na svá alba vybírají lidi, co dělají to stejné, co oni, tedy rap. Kanye již dávno však není jen rapper, ale i umělec, návrhář a hlavně jeden z nejznámějších rapperů vůbec. Na spolupráci si už tedy může vybrat koho jen chce a to dokazují jména jako Paul McCartney, Post Malone, Mike Dean, Sia, Rihanna a nebo třeba Hudson Mohawke. Jako spolupráci však nebereme jen rap nebo zpěv, ale i přispění hudebně, například hrou na kytaru apod. Mezi další spolupráce, které by se měly na albu objevit (tentokrát už z řad raperů) – Puff Daddy, French Montana, Vic Mensa, Fetty Wap a dále se mluví o spoluprácích s Madonnou, Big Seanem, The Weeknd, Travisem Scottem a možná i s ASAP Rockym, což je dost pravděpodobné na základě fotky, co přidal Ian Connor na Instagram.

Rocky, Ian, Ye

G.O.O.D. FRIDAYS

Každý pátek do vydání SWISH vždy v pátek jeden track z alba. Toť definice G.O.O.D. FRIDAYS. To samé mimochodem dělal i u My Beautiful Dark Twisted Fantasy. Pár hodin před tím, než Kanye vydal první track Real Friends feat. Ty Dolla Sign, to Kim K oznámila na svém Twitter účtu.

Kim K1

Bohužel dodržet G.O.O.D. Fridays se Kanyemu nepovedlo hned příští týden, když musel odletět do Itálie kvůli Yeezy Season 3.

Kim K2

Druhý ze songů, které jsou součástí alba SWISH je tedy No More Parties In LA feat. Kendrick Lamar, což je první spolupráce mezi Kendrickem a Kanyem.

Pořád se na albu pracuje

Nikdo ještě neřekl/nenapsal, že je SWISH hotov, spíš naopak, což dokazují tyto dva Kanyeho tweety.

Ye

Yee

+ BONUS: NEJDŘÍVE SE ALBUM MĚLO JMENOVAT “SO HELP ME GOD”

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit