Včera, 17. 1. 2016, vydal SenseySyfu po remixu Coco v pořadí druhý videoklip z připraveného projektu IAmSenseySyfu, a to klip na track VADIM.

Klip vyšel na kanále Mohamed Al Hashme (Mějte Rádi Krysy) a o studiovou práci se zasloužili StarTouchMedia, se kterými SenseySyfu již delší dobu spolupracuje.

Pro začátek si řekněme něco o produkci, která vám je určitě povědomá. Beat je ze songu Jumpman od producenta Metro Boomin z alba What a Time to Be Alive. Podobných amerických produkcí bude na mixtape IAmSenseySyfu dost. Abych byl přesný, tak 9, protože tolik tracků bude mixtape obsahovat. Z toho, co mixtape nabízí, jste již mohli slyšet například tedy již zmiňované Coco a MVPCS feat. YIMIBOI.

VADIM, VADIM, VADIM, VADIM VŠEM, CO VIDIM!

Asi tak v polovině songu SenseySyfu přechází na flow, díky které jsem zavzpomínal na jeho starší věci a v jedné části reaguje i na “wannabes“, co se snaží být jako HAHA CREW. Chytlavý refrén se rovná tomu, který byl použitý v originálním tracku od rapperů Future a Drake a velmi se povedl. Nejde zase tak moc o slova, ale o to, jak je ten text podaný – prostě flow.

VADIM

V prvních patnácti vteřinách videoklipu také můžeme slyšet kousek zatím nevydaného tracku, který by měl nést jméno “FAKE GUCCI” a kromě Senseye by se na tracku měl objevit i Young Koukr.

SenseySyfu toho pro nás má nachystáno opravdu dost a jen čeká na správnou chvíli, kdy to všechno vypustit. Určitě se máme na co těšit a Vy se také můžete těšit na rozhovor, který se již brzy objeví na našem YouTube kanále.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit