Včera, 17. 1. 2016, vydal SenseySyfu po remixu Coco v pořadí druhý videoklip z připraveného projektu IAmSenseySyfu, a to klip na track VADIM.

Klip vyšel na kanále Mohamed Al Hashme (Mějte Rádi Krysy) a o studiovou práci se zasloužili StarTouchMedia, se kterými SenseySyfu již delší dobu spolupracuje.

Pro začátek si řekněme něco o produkci, která vám je určitě povědomá. Beat je ze songu Jumpman od producenta Metro Boomin z alba What a Time to Be Alive. Podobných amerických produkcí bude na mixtape IAmSenseySyfu dost. Abych byl přesný, tak 9, protože tolik tracků bude mixtape obsahovat. Z toho, co mixtape nabízí, jste již mohli slyšet například tedy již zmiňované Coco a MVPCS feat. YIMIBOI.

VADIM, VADIM, VADIM, VADIM VŠEM, CO VIDIM!

Asi tak v polovině songu SenseySyfu přechází na flow, díky které jsem zavzpomínal na jeho starší věci a v jedné části reaguje i na “wannabes“, co se snaží být jako HAHA CREW. Chytlavý refrén se rovná tomu, který byl použitý v originálním tracku od rapperů Future a Drake a velmi se povedl. Nejde zase tak moc o slova, ale o to, jak je ten text podaný – prostě flow.

VADIM

V prvních patnácti vteřinách videoklipu také můžeme slyšet kousek zatím nevydaného tracku, který by měl nést jméno “FAKE GUCCI” a kromě Senseye by se na tracku měl objevit i Young Koukr.

SenseySyfu toho pro nás má nachystáno opravdu dost a jen čeká na správnou chvíli, kdy to všechno vypustit. Určitě se máme na co těšit a Vy se také můžete těšit na rozhovor, který se již brzy objeví na našem YouTube kanále.