Každá dáma, ať už sportovkyně či mladá slečna má ráda, když jsou doplňky praktické, ale i zároveň slušivé. V každé kategorii batohů, ať už jde o městské, školní či turistické by chtěla každá žena najít elegantní styl, ale také prakticky a kvalitně zhotoven. Toho si jsou mnohé značky vědomy a řadí tak do svého sortimentu čím dále, tím více kvalitních ale i elegantních výrobků.

Značky jako Adidas, Burton, DC či Reebok. Všechny tyto značky pro vás mají své kolekce dokonale přizpůsobené tak, aby si z nich dokázala vybrat každá sebenáročnější žena. Jednou z těchto značek je například již výše zmíněná značka DC. Tato značka patří k těm relativně mladším, ale ihned po své založení se vyšplhala mezi první značky, co se oblíbenosti i kvality týče.

Tato značka byla založena v roce 1994 a je to odvětví známé značky Quiksilver. Tyto batohy jsou velmi populární díky své originalitě a oblíbenosti především u mládeže. Není tomu tak náhodou. Již samotná značka Quiksilver se těší velmi vysoké oblíbenosti, a to zejména díky kvalitnímu sortimentu a originálnímu vzhledu. Proto se značka DC tak rychle mezi mladými slečnami ujala. Batohy značky DC patří mezi velmi kvalitní produkty, které Vám budou sloužit po velmi dlouhou dobu. Tyto batohy se vyrábí v různých stylových variantách. Vždy ale s trochou sportovního nádechu, který těmto batohům dává originální vzezření.

Ať už jste nadšenec do barev či vzorů nebo se spíše uchylujete k monochromatickým elegantním stylům, značka DC Vám vždy nabídne to i více. Značka DC nabízí batohy různých velikostí, ze kterých si dle potřeby můžete vybrat, sháníte-li batoh do práce či do školy, nebo na výlet, značka DC bude vždy to pravé. Tyto batohy se navíc pohybují ve velmi rozumných cenách, takže o investici nemusíte ani pochybovat. Značka DC je tudíž investicí, které litovat nebudete.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit