V polovině března vstoupila na český trh nová pražská značka Shadow Label, která představuje první kolekci “daily” batohu. Za Shadow Label stojí tým mladých energických lidí, kteří svým počínání chtějí ostatní inspirovat, “aby každý vystoupil ze svého stínu a začal se věnovat tomu, co ho skutečně baví”.

„Při představení nové značky je klíčový první produkt. Svým způsobem rozhoduje o dobrém jménu brandu a vyselektuje svůj okruh zájmu. Proto jsme si dali opravdu záležet. Důraz je u nás kladen na spojení praktičnosti s funkčností. Batoh Starter Black dokonale splnil všechny naše požadavky. Přizpůsobí se jakémukoliv prostředí a stylu svého majitele. A co víc, je neuvěřitelně lehký. Lehčí batoh jsme snad ani my sami v ruce neměli. Dosáhli jsme toho díky volbě hlavního materiálu, kterým je tarpaulin. Chtěli jsme zachovat kladné vlastnosti nepromokavé plachty, která je běžně užívána v průmyslu, a doplnit ji o již zmiňovanou lehkost, která při denním nošení přijde vhod. A protože je pro nás zároveň důležitý etický sourcing, výběr dodavatele materiálů hrál také svojí roli,“ vysvětluje Veronika Křepelová, spoluzakladatelka labelu, který založila společně s Danem Koubou.

Cestování je za poslední roky velkým tématem napříč generacemi. Nemusí to nutně znamenat létat přes celou zeměkouli. Každý cestujeme denně – do práce, do školy, na víkendovou chatu. Proto by zavazadlo skutečně mělo být velmi funkčním doplňkem. Batoh Starter Black je symbolem minimalismu s propracovanými nastavitelnými prvky uvnitř, aby tak mohl posloužit co nejlépe. Pokud nejste fanoušci ani velkých křiklavých log, tady určitě pochodíte.

„Batoh nás doprovází na každém kroku, abychom poznali jeho vlastnosti za jakýchkoliv podmínek. Chodíme s ním do práce, do lesa, na kolo, zkrátka zkoušíme, kde až jsou jeho hranice. Neustále se snažíme dívat kritickýma očima, abychom mohli vylepšovat a posouvat svoji práci neustále kupředu. Naším hnacím motorem jsou pak spokojení zákazníci, kteří se za svůj batoh nestydí a doporučují ho s radostí dál,“ dodává nakonec znovu Veronika.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit