Kanadská R&B superstar The Weeknd v poslední době neoplývá pouze pracovními úspěchy. Nejen, že jeho poslední album dobývá přední příčky hudebních hitparád, stihl si také do nového roku pořídit novou přítelkyni – po jeho boku teď bude pravděpodobně nějaký čas pobývat sličná bývalá Disney hvězdička Selena Gomez (ušetřili jsme vám pár sekund namáhavého googlení, nemáte zač). Zpátky na pracovní pole, nyní připravuje společně s konfekční značkou H&M vlastní kolekci. Pojďme tedy na to.

Abel Makkonen Tesfaye, jak zní jeho rodné jméno, kromě toho, že je skvělý zpěvák, v mezičase prodává i svůj vlastní merch s příznačným znakem XO. To, že má vytříbený vkus, není žádná novinka a švédský modní řetězec se to rozhodl nenechat náhodě. Kolekce bude čistě pánskou záležitostí a ponese jméno “Spring Icons Selected by The Weeknd”. Bude obsahovat motorkářské bundy, trička, kalhoty a nesmí samozřejmě chybět i výše zmiňované XO logo, které najdete převážně na mikinách.

Podle jeho slov si tuto spolupráci velmi užil, rád totiž, stejně jako ve svém šatníku, kombinuje basic kousky – například bombery nebo mikiny. Každý jednotlivý kousek je stylový avšak cenově dostupný, a tak by měla pánská móda vypadat, nechal se Abel citovat.