Kanadská R&B superstar The Weeknd v poslední době neoplývá pouze pracovními úspěchy. Nejen, že jeho poslední album dobývá přední příčky hudebních hitparád, stihl si také do nového roku pořídit novou přítelkyni – po jeho boku teď bude pravděpodobně nějaký čas pobývat sličná bývalá Disney hvězdička Selena Gomez (ušetřili jsme vám pár sekund namáhavého googlení, nemáte zač). Zpátky na pracovní pole, nyní připravuje společně s konfekční značkou H&M vlastní kolekci. Pojďme tedy na to.

Abel Makkonen Tesfaye, jak zní jeho rodné jméno, kromě toho, že je skvělý zpěvák, v mezičase prodává i svůj vlastní merch s příznačným znakem XO. To, že má vytříbený vkus, není žádná novinka a švédský modní řetězec se to rozhodl nenechat náhodě. Kolekce bude čistě pánskou záležitostí a ponese jméno “Spring Icons Selected by The Weeknd”. Bude obsahovat motorkářské bundy, trička, kalhoty a nesmí samozřejmě chybět i výše zmiňované XO logo, které najdete převážně na mikinách.

Podle jeho slov si tuto spolupráci velmi užil, rád totiž, stejně jako ve svém šatníku, kombinuje basic kousky – například bombery nebo mikiny. Každý jednotlivý kousek je stylový avšak cenově dostupný, a tak by měla pánská móda vypadat, nechal se Abel citovat. 

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit