Uvažujete nad koupí nového mobilu nebo tabletu? Tak teď je ta pravá chvíle. Pokud si do 31. srpna na e-shopu Samsung nebo u vybraných prodejců zakoupíte jeden z telefonů nebo tabletů, získáte k němu i designový batoh Rolltop Basic v hodnotě 3 100 Kč.

Na stylu záleží – to ví i Samsung, který se lokálně spojil s českou značkou Braasi. Jestli přemýšlíte o koupi některého z telefonů Samsung Galaxy S20 FE nebo S20 FE 5G, Samsung Galaxy S21 FE 5G nebo tabletu Galaxy Tab S7 FE Wi-Fi či Galaxy Tab S7 FE 5G, neměli byste na nic čekat. Právě teď k němu totiž můžete získat i stylový městský batoh od výrobce Braasi Industry.

Batoh do města i na cesty

Do akce Samsung a Braasi zařadili model Rolltop Basic, a to rovnou ve 4 limitovaných barvách (olivová, levandulová, černá a bílá) a dalších 10 různých barevných kombinacích. Batohy jsou vyráběny v pražské dílně a díky nepromokavé podšívce vás v ulicích nepřekvapí ani déšť. Batoh ale není omezený jen pro městské využití. Objem až 17,5 litrů je možné regulovat rolováním, díky čemuž je možné ho využít i na cestách.

Rodinná firma z pražských Holešovic

Braasi Industry je rodinná firma, která se svou vlastní výrobní dílnou sídlí ve staré zrekonstruované továrně v pražských Holešovicích. Zaměřují se především na výrobu stylových batohů, velmi dbají na jejich kvalitu – a navíc většina použitých materiálů pochází z Česka. Inspirací jejich výrobkům je horolezecké vybavení z 80. let. Podobně jako výrobce elektroniky u svých výrobku dbají na funkčnost a estetiku.

„V roce 2013 jsme si koupili první šicí stroj, abychom si vytvořili batoh podle našich představ. Ten nám totiž na trhu chyběl. Chtěli jsme, aby byl nejen funkční a kvalitní, ale aby taky splňoval naše designové nároky. To je něco, co máme se Samsungem společné,“ uvádí Šimon Brabec, majitel Braasi Industry.

Kompletní pravidla, včetně seznamu prodejců a informací o tom, jak lákavou akci využít, naleznete na stránkách www.samsung.com/cz/braasi.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit