CZECHMAG PARTY VOL.1 JE TU! Snímek obrazovky 2015-03-10 v 17.32.16

Srdečně Vás všechny zveme na nejen hudební akci úzce spojenou s nově vznikajícím studentským projektem CZECHMAG.

Web www.czechmag.cz je lifestylový magazín svým obsahem zaměřeným převážně na mladé lidi. Objevujeme a pomáháme zviditelňovat UMĚLECKÉ TALENTY, rodící se HVĚZDY a oni zároveň pomáhají nám!

Svoji účast na akci již potvrdila řada Vámi velmi oblíbených kapel, na party zahrají I LOVE YOU HONEY BUNNY, SIROTČINEC, FRENCHISE, dále zarapuje SENSEY SYFU a jeho crew a program bude samozřejmě vyplňovat DJ, který bude hrát až dlouho do noci!

CO CHCEME TOUTO AKCÍ DOCÍLIT?

Ze všeho nejprve si musíme akci užít! Ale chápejte ji také jako pomoc pro rozvoj tohoto projektu. Na místě budete moci přispět finančními a jinými prostředky na lepší rozjezd a propagaci CZECHMAGu. Při vstupu, který mají všichni studenti s ISIC kartou za symbolických 50 Kč (ostatní 80 Kč), dostane prvních 50 návštěvníků welcome drink zdarma, leták s programem a drink listem, dále budete moci nakupovat REKLAMNÍ PŘEDMĚTY jako jsou samolepky, placky apod. Když před námi budete na místě sdílet naši facebookovou stránku, pozvete na ni své přátele, nebo se například vyfotíte ve fotokoutku a fotografii umístíte na svůj Instagram, dostanete LÍSTEK DO TOMBOLY! A na jaké ceny se můžete těšit?
Kromě spousty reklamních předmětů na vás čekají například POUKAZ do restaurace Zephyr v hodnotě až 500 Kč, oblečení značky MY DEAR CLOTHING (www.mydear.cz) a CANDY FOR RICHMEN (www.candyforrichmen.com), STYLOVÉ NÁRAMKY z e-shopu www.na-ruku.cz, OBALY A POUZDRA z e-shopů www.iCase.cz a www.Obaluj.cz, PLÁTĚNÉ TAŠKY A POUKAZY na vytvoření vlastního designu z obchodu www.ambag.cz, VSTUPENKY do muzea voskových figurín Musée Grévin Prague, oblečení, volné vstupy a jiné skvělé ceny!
Pokud budete chtít znásobit svoji šanci v tombole, budete si samozřejmě moci za 20 Kč dokoupit další lístek!

POZOR! PRO PRVNÍCH 50 NÁVŠTĚVNÍKŮ WELCOME DRINK (CHUPITO) ZDARMA!

CLUB ZEPHYR, kde se událost bude konat, se nachází v centru Prahy, v Michalské ulici, která je snadno přístupná od stanice Můstek i Národní třída.

Další informace budou průběžně aktualizovány.

UŽ TEĎ SE NA VÁS VŠECHNY TĚŠÍME, TAK DORAŽTE V CO NEJVĚTŠÍM POČTU!

(Další případní zájemci o spolupráci či partnerství, kteří například chtějí inzerovat přímo na akci nebo na webu, byli by ochotni umístit své výrobky do tomboly, nechť nás kontaktují na e-mailové adrese info@czechmag.cz)

www.facebook.com/events/799734436787506 Snímek obrazovky 2015-03-10 v 17.32.16

POŘÁDÁ LUKÁŠ HOUDEK (https://czechmag.cz/spolecenske-akce/https://www.facebook.com/lukas.houdek.963)

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit