Light & Love jako předkapela UDG a Xindla X, o jejichž turné jsme již v minulosti psali, společně odstartovali právě toto tažení. Na pražském koncertě se nám podařilo tyto dva sympatické kluky, kteří jsou mimochodem i bratři, odchytit a krátce je vyzpovídat.

zdroj: facebook.com/lightandlovemusic
zdroj: facebook.com/lightandlovemusic

Před nedávnem do éteru vypustili jejich debutový singl Blueberry Sky, který se brzy stal velmi úspěšným a dokonce se zařadil mezi 30 nejhranějších českých singlů v tuzemských rádiích, na začátek slušný úspěch.

Pecka Blueberry Sky vyšla v lednu, ale svoji pohodovou atmosférou nás ladí už na léto. Málokdo z těch, kdo tuto píseň zaslechl v rádiu, možná i vy, jste si ani nepomysleli, že za ní stojí čeští tvůrci.

Ve skutečnosti ale vlastně nejsou bratři z Nového Jičína Honza a Lukáš Balcárkové úplnými nováčky. Dříve fungovali jako uskupení Johny Said The Number, s kterým si vybudovali slušnou fanouškovskou základnu zejména na portálu Bandzone. Jak říkají ve videu, kolem roku 2012 se však přeformovali ve zmiňované duo Light & Love zaměřující se na více popovější muziku, dále chystají album a dle všech současných predispozicí budou stoupat ještě mnohem výše.

Light & Love | Rozhovor pro CZECHMAG

Kluky můžete sledovat na jejich profilech na Facebooku či Bandzone.
Zároveň nezapomeňte tento článek sdílet a komentovat například na našem Facebooku.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit