Light & Love jako předkapela UDG a Xindla X, o jejichž turné jsme již v minulosti psali, společně odstartovali právě toto tažení. Na pražském koncertě se nám podařilo tyto dva sympatické kluky, kteří jsou mimochodem i bratři, odchytit a krátce je vyzpovídat.

zdroj: facebook.com/lightandlovemusic
zdroj: facebook.com/lightandlovemusic

Před nedávnem do éteru vypustili jejich debutový singl Blueberry Sky, který se brzy stal velmi úspěšným a dokonce se zařadil mezi 30 nejhranějších českých singlů v tuzemských rádiích, na začátek slušný úspěch.

Pecka Blueberry Sky vyšla v lednu, ale svoji pohodovou atmosférou nás ladí už na léto. Málokdo z těch, kdo tuto píseň zaslechl v rádiu, možná i vy, jste si ani nepomysleli, že za ní stojí čeští tvůrci.

Ve skutečnosti ale vlastně nejsou bratři z Nového Jičína Honza a Lukáš Balcárkové úplnými nováčky. Dříve fungovali jako uskupení Johny Said The Number, s kterým si vybudovali slušnou fanouškovskou základnu zejména na portálu Bandzone. Jak říkají ve videu, kolem roku 2012 se však přeformovali ve zmiňované duo Light & Love zaměřující se na více popovější muziku, dále chystají album a dle všech současných predispozicí budou stoupat ještě mnohem výše.

Light & Love | Rozhovor pro CZECHMAG

Kluky můžete sledovat na jejich profilech na Facebooku či Bandzone.
Zároveň nezapomeňte tento článek sdílet a komentovat například na našem Facebooku.