Ve středu 1.4. se bude konat v pořadí již 7. ročník oblíbené hudební akce zvané Student Fest, na kterou vás srdečně zveme!

,,A přichází to znovu, už po sedmé. Další ročník hudebního festivalu Student Fest je tady! 
Centrum Prahy se prvního dubna promění v jednu velkou kulturní spoušť plnou kvalitní hudby a dalších zážitků z několika různých uměleckých sfér. Na pódiích pražské klubové scény se představí po boku známějších jmen mnoho mladých a talentovaných studentských kapel! Mimo muziky se můžete těšit na výstavu studentských prací od malby přes ilustraci až po fotografii, cirkus, básníky a několik bláznívých týpků z YoYo storu hrajících si s yoyem. To všechno na Národní třídě v blízké vzdálenosti od sebe za studentskou cenu,” tak zní oficiální popis u události na Facebooku.

11299_934154216636826_4963785974730412950_n
Správně si můžete všimnout, že je CZECHMAG uveden jako jeden z partnerů akce.

Na jedné akci pořádané stejnými organizátory jsme již v minulosti točili reportáž, na kterou se můžete níže podívat.

Konec pololetí 2015 v Chapeau Rouge

Pokud se rozhodnete jít na 7. ročník STUDENT FESTU stejně tak jako my, přejeme vám pěknou zábavu, o kterou zajisté nebude nouze! 

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit