Ve Vile Štvanice se uskutečnila premiéra prvního videoklipu kapely Sirotčinec.

Všem pražským studentům známá kapela Sirotčinec konečně vydala svůj první videoklip. Pod taktovkou uznávaného kameramana Marka Blisse vzniklo video inspirované Tarantinovými filmy k písni Všem hercům (Má vlast), která se nachází na debutovém albu Obyvatelé hotelu já.

Ve videoklipu si zahrála Bára Hrzánová a Radek Holub – rodiče baskytaristy Tondy Holuba, dále kapely WOSA, Lucky Hazzard a mnoho dalších hostů.

Co vám ale budeme psát, když se na videoklip můžete kouknout sami stejně tak jako na reportáž přímo z premiéry z Vily Štvanice, kde jsme si odchytili Marka Blisse a frontmana Sirotčince Václava Strýčka.

Reportáž: Premiéra nového klipu kapely Sirotčinec | Koncert ve Vile Štvanice

Videoklip: Sirotčinec – Všem hercům (Má vlast)

Nezapomeňte potvrdit svoji účast na CZECHMAG PARTY vol.1, kde kapela Sirotčinec rovněž zahraje!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit