Máte rádi jednoduché a čisté linie, ležérnost a pohodlnost zároveň? Pak vám jistě neunikla brněnská módní značka Wolfgang, která svou popularitou již dávno překročila hranice moravské metropole. A že se jedná o značku se zdravým sebevědomím, dokládá její expanze do centra Prahy.

Wolfgang Store – White Baby Arrival, tak se jmenuje shop na Benediktské ulici, který byl se vší parádou otevřen v pátek 25. listopadu. Výrazný look interiéru, jemuž tentokrát dominuje bílá barva, doplňují neméně originální módní kousky. Tak jako v Brně hlavní pilíř sortimentu je postaven na vlastních kolekcích dua Zuzy a Viki, která upřesňuje: „Především se jedná o pohodlné věci pro každý den – trika, topy, tepláky, mikiny, šaty, kulichy a snapbacky, kabátky, ale třeba i ručně šitá zavazadla a menší doplňky.“ Mimo to obchod také nabízí hodinky a sluneční brýle od belgické značky KOMONO a úplnou novinkou jsou vybrané vůně z rodinné italské parfumérie Tiziana Terenzi. Holky ale nepřestávají lovit ani u „konkurence“, a co se jim hodně líbí, to se nebojí zákazníkům předhodit.

Značka Wolfgang si zakládá na univerzálnosti. Že to byl dobře zvolený koncept, Viki opět dosvědčuje slovy: „Máme radost, že našimi zákazníky jsou jak naši vrstevníci, tak jejich mladší sourozenci, ale i jejich rodiče. Bez rozdílů a bez limitů. Razíme krédo, že je třeba nosit to, v čem se cítíme dobře. Na věku vůbec nezáleží.“

Prvotním impulsem pro otevření obchodu před 4 lety v Brně bylo nabízet módu, která není běžně na českých pultech k dostání. Představy o oblečení, které by rády samy nosily, je nakonec dovedly k vlastní produkci. Design jejich kousků má na svědomí především Zuza, která má jasnou představu o tom, jak co bude vypadat. „Snažíme se, aby tyto střihem jednoduché věci podtrhovaly nositelovu identitu, aby daly prostor jeho názoru, a zároveň se snažíme o to, aby nepropadaly pomíjivým trendům,“  popisuje Viki.

Slov už bylo dost, vlčí smečka se těší na vaši návštěvu ať už v Praze, nebo Brně.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit