Máte rádi jednoduché a čisté linie, ležérnost a pohodlnost zároveň? Pak vám jistě neunikla brněnská módní značka Wolfgang, která svou popularitou již dávno překročila hranice moravské metropole. A že se jedná o značku se zdravým sebevědomím, dokládá její expanze do centra Prahy.

Wolfgang Store – White Baby Arrival, tak se jmenuje shop na Benediktské ulici, který byl se vší parádou otevřen v pátek 25. listopadu. Výrazný look interiéru, jemuž tentokrát dominuje bílá barva, doplňují neméně originální módní kousky. Tak jako v Brně hlavní pilíř sortimentu je postaven na vlastních kolekcích dua Zuzy a Viki, která upřesňuje: „Především se jedná o pohodlné věci pro každý den – trika, topy, tepláky, mikiny, šaty, kulichy a snapbacky, kabátky, ale třeba i ručně šitá zavazadla a menší doplňky.“ Mimo to obchod také nabízí hodinky a sluneční brýle od belgické značky KOMONO a úplnou novinkou jsou vybrané vůně z rodinné italské parfumérie Tiziana Terenzi. Holky ale nepřestávají lovit ani u „konkurence“, a co se jim hodně líbí, to se nebojí zákazníkům předhodit.

Značka Wolfgang si zakládá na univerzálnosti. Že to byl dobře zvolený koncept, Viki opět dosvědčuje slovy: „Máme radost, že našimi zákazníky jsou jak naši vrstevníci, tak jejich mladší sourozenci, ale i jejich rodiče. Bez rozdílů a bez limitů. Razíme krédo, že je třeba nosit to, v čem se cítíme dobře. Na věku vůbec nezáleží.“

Prvotním impulsem pro otevření obchodu před 4 lety v Brně bylo nabízet módu, která není běžně na českých pultech k dostání. Představy o oblečení, které by rády samy nosily, je nakonec dovedly k vlastní produkci. Design jejich kousků má na svědomí především Zuza, která má jasnou představu o tom, jak co bude vypadat. „Snažíme se, aby tyto střihem jednoduché věci podtrhovaly nositelovu identitu, aby daly prostor jeho názoru, a zároveň se snažíme o to, aby nepropadaly pomíjivým trendům,“  popisuje Viki.

Slov už bylo dost, vlčí smečka se těší na vaši návštěvu ať už v Praze, nebo Brně.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?