Již tento pátek 20. května proběhne již 3. díl společenské akce Libová Shunka. Místo konání bude tradičně NPC VýLetná.

LIBOVÁ SHUNKA je hudební benefiční akce na podporu NPC VýLetná. Jde především o hudebně společenský zážitek, jež má za cíl přispět do kulturně-společenského života a zároveň tak podpořit nadějný dobročinný projekt VýLetné.

Shunka Crew, která za Libovou Shunkou stojí, akci pořádá čistě pro svůj a Váš dobrý pocit (a za své náklady). Jednoduše řečeno jsou to mladí lidé s chutí do života, kteří chtějí být aktivní, zapojení a prospěšní.

13230953_1171261249565410_1327091183_o

V předešlých ročnících ma Libové Shunce zazářili Djs jako KEWU a Z-Kat.

Tento pátek, 20. května uslyšíte mnoho interpretů, mezi nimi například klasiku (ale v novém provedení) STP (Soubor Tradičního Popu), nadějné hudební projekty jako SOUNDMONOPROOF, uznávané zahraniční Djs Evu Porating, Chonga X a mnoho dalších. Po celý program si pak budete moci pochutnat u VýLetenského grilu.

0001

Tak všichni doražte a užijte si Libovou Shunku III! https://www.facebook.com/events/546695152167258/

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit