Značka adidas pro kolekci jaro léto 2016 opět navázala spolupráci s úspěšným japonským návrhářským duem. Hideaki Yoshihara a Yukiko Ode přidali do streetové módy adidas Originals svůj neotřelý minimalistický design a výsledkem je nová kolekce adidas Originals by HYKE.

Kolekce se pod značkou HYKE soustředí na čisté křivky a umírněný design a přináší do adidas Originals prvky japonské kultury. Smísením tradičního streetového stylu adidas Originals a moderním a minimalistickým designem HYKE vznikla kolekce vyšperkovaná prémiovými materiály a progresivními střihy.

Značka adidas pro kolekci jaro léto 2016 opět navázala spolupráci s úspěšným japonským návrhářským duem. Hideaki Yoshihara a Yukiko Ode přidali do streetové módy adidas Originals svůj neotřelý minimalistický design a výsledkem je nová kolekce adidas Originals by HYKE 03

Kolekce vsází na kvalitní střih a čerpá ze základních barev, jasně dominují bílá a tmavě modrá. Inspirace historickými kousky adidas Originals je jasně znát u kabelky, která staví na designu klasické adidas cestovní tašky ze 70. let, či u tenisek inspirovaných modelem Micropacker, jenž přenáší do dnešní doby a přidává luxusní detaily jako špičku z klokaní semiše.

Značka adidas pro kolekci jaro léto 2016 opět navázala spolupráci s úspěšným japonským návrhářským duem. Hideaki Yoshihara a Yukiko Ode přidali do streetové módy adidas Originals svůj neotřelý minimalistický design a výsledkem je nová kolekce adidas Originals by HYKE 01

Celkově návrháři experimentují především s tvary a objemy. Za pozornost stojí zavinovací sukně či asymetrická trička, která na dotek připomínají hedvábí, hrají si se střihem a vládnou strukturovaným tvarem.

Kolekce je dostupná na www.adidas.cz/hyke#HYKE

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit