Chceš vyhrát ALL ACCESS vstup na pražský ročník FASHION DEALã 2016? Získat možnost navštívit oba dny v Kafkově domě a zároveň se účastnit páteční i sobotní afterparty ve Forbidden Spotu a na Cargo Gallery? Čti pozorně dál!

Co je FASHION DEALã?

FASHION DEALã zastřešuje setkání urban kultury, která z undergroundu přerostla do mainstreamu, ale stále si zachovala svou tvář. Hudebníci, tanečníci, graffiti a street art umělci, milovníci urban hudby, tenisek, všichni se během dvou dní střetnou na jednom místě aby ukázali, že naše kultura je mnohem víc, než jen nakupování nejnovějších modelů známých značek.

FASHION DEALã Prague 01

Soutěž

Na našem Instagramu probíhá soutěž o 2x ALL ACCESS vstup (to znamená oba dny i obě afterparties) v rámci akce @fashiondeala, která se odehraje již tento týden, 20. – 21. května, v Kafkově domě + páteční afterparty ve @forbiddenspot a sobotní afterparty Addict #3 na lodi Cargo Gallery!

1) Follow @fashiondeala & @czechmag.
2) Sdílej tuto fotku na svůj profil.
3) Přidej popis, který musí obsahovat “@fashiondeala” a hashtag #CZECHMAGxFASHIONDEALa.

Výherce vyhlásíme ve čtvrtek!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit