Mnohým se může česká hudební scéna zdát poněkud pohaslá. Jednou za čas však přijde někdo, kdo přinese něco nového, neotřepaného a zdejší atmosféru trochu osvítí. Tak učinil i zpěvák Pame Faul, jehož bez ostychu můžeme nazvat nově vycházející hvězdou, který doslova zaří se svou novou písní MIRACLES a působivým, oku estéta přímo lahodícím videoklipem.

“V průběhu minulého roku jsem pracoval na svém debutovém singlu ‘Miracles’, který jsem otextoval i zhudebnil. S produkcí jsem se obrátil na skvělého amerického producenta Davida Butlera, který mimo jiné spolupracuje s umělcem MISSIO, a o závěrečný mix se postaral Dave McNair, který spolupracoval se jmény jako David Bowie, Nick Jonas či Bob Dylan,” pochlubil se nám sám Pame Faul.

K singlu Miracles byl v průběhu léta natočen i videoklip, režírovaný fotografem Martinem Faltejskem, přičemž o styling, který ve videu hraje velmi důležitou roli, se postarala návrhářka Monika Krobová. Videoklip můžete dokonce vídat ve vysílání televizní stanice ÓČKO, kde měl svoji premiéru 29. dubna. Nyní máte šanci se na tento hudební “miracle” podívat sami.

Pame Faul dává svým singlem MIRACLES, který zajisté přitáhne mnoho nových fanoušků a fanynek, jasně najevo, že to myslí opravdu vážně a o jeho tvorbě ještě na české scéně určitě uslyšíme.


Pame Faul

– web: www.pamefaul.com
– facebook: www.facebook.com/pamefaul
– instagram: www.instagram.com/pamefaul/
– soundcloud: soundcloud.com/pamefaul

 

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit