Prostory protiatomového krytu klubu Víceúčelák poskytnou zázemí pro nově vznikající akci OUTTA CONTROL – event zaměřený na bassline/grime/uk bass, které má na svědomí duo z Funk’d Up, se uskuteční tento pátek.

Na první akci je připraven solidní line-up s DJs Dryman & Denoir, Mr Be a Skid & Ruen a MCs Pat (UK), Pain, Ridig, Blako,Batrs, Tubs, Braush, Doner Dee, Klapman Oner, Štverec, Waitek a hlavně Joshua, který zde bude mít křest svého EP Špína Smrad.

Své kvality prokazuje na mejdanech po celé republice a nedávno vystoupil i v Roxy, kde měl Smack party Skončila Show. Do povědomí scény se dostal svým energickým vystupováním a především trackem Znova.

Událost: www.facebook.com/events/682815398776496/

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?