Prostory protiatomového krytu klubu Víceúčelák poskytnou zázemí pro nově vznikající akci OUTTA CONTROL – event zaměřený na bassline/grime/uk bass, které má na svědomí duo z Funk’d Up, se uskuteční tento pátek.

Na první akci je připraven solidní line-up s DJs Dryman & Denoir, Mr Be a Skid & Ruen a MCs Pat (UK), Pain, Ridig, Blako,Batrs, Tubs, Braush, Doner Dee, Klapman Oner, Štverec, Waitek a hlavně Joshua, který zde bude mít křest svého EP Špína Smrad.

Své kvality prokazuje na mejdanech po celé republice a nedávno vystoupil i v Roxy, kde měl Smack party Skončila Show. Do povědomí scény se dostal svým energickým vystupováním a především trackem Znova.

Událost: www.facebook.com/events/682815398776496/

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit