Sound festival ovládne tento pátek další unikátní pražský prostor. Současná undergroundově laděná elektronika zaplní opuštěnou industriální halu v pražských Malešicích. Prostor využívaný dříve pro konstrukci vojenských letadel naplní v pátek fanoušci berlínské elektroniky. Headlinerem je techno ikona a resident berlínského klubu Berghain – Ben Klock, kterého doplní britský producent Setaoc Mass, fracouzský dj Arkan a domácí Pink Concrete.

Ben Klock je neoddiskutovatelným ambasadorem a hybatelem berlínského techna. Od roku 2005 je residentem ikonického klubu Berghain a patří mezi stežejní jména na line upech největších světových techno festivalů. Nebylo tedy pochyb, že jde o ideálního headlinera další indoor kapitoly Sound festivalu, který se přesunul do syrového prostředí průmyslové haly pražských Malešic, kde se bude konat podobná akce vůbec poprvé. Prostor se tak během páteční noci promění ve středobod české techno komunity. Bena Klocka doprodoví na stagi britský producent Setaoc Mass, francouzský dj Arkan a domácí Pink Concrete. Industriální prostory doplní tradičně i site-specific light design od Multiverse Studios a o zvukovou stránku se bude starat nekompromisní Funktion-One soundsystém.

Sound otvírá své brány v pátek 1. března ve 22 hodin. Předprodej stále běží, na místě budou k dispozici vstupenky za 900 Kč. Vice info včetně praktických informací najdete na facebookové události nebo Instagramu.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit