Módní značka Pay.Clothing, za kterou stojí slovenský boss YAK.SHA, mimojiné hlavní postava labelu F*CK THEM nebo eventů FASHION DEALã, si už na česko-slovenské (ale i zahraniční) scéně vybudovala punc kvality a originality, ať už co se samotných produktů, používaných materiálů, ale třeba i celkového přístupu k práci týče. Prostřednictvím backstage fotek vám nyní přinášíme možnost nahlédnout na to, jak vznikal jejich poslední lookbook.

Konkrétně máme na mysli lookbook k aktuální kolekci s názvem PAY. FOR US LORD. První část této kolekce, která se skládá ze 3 částí, je již v prodeji na www.payclothing.com a nese název TIGER MOM. Obsahuje 3 trička, 2 daddy capy, 1 crewneck a 1 kovový pin. Koncept této části kolekce navrhl YAK.SHA a design připravil Jakub Pramuk.

…postupy pri výrobe každej kolekcie sú veľmi striktné, aby sme nakoniec dosiahli ten najlepší výrobok…

Výraz TIGER MOM se používá v Asii pro matky, které svým dětem nastavují tvrdý, často až diktátorská režim a vyžadují od nich ty nejlepší, často i těžce dosažitelné výsledky. “Preto sme zvolili pre tento drop práve názov TIGER MOM, pretože rovnako ako matky v Ázii, tak aj postupy pri výrobe každej kolekcie sú veľmi striktné, aby sme nakoniec dosiahli ten najlepší výrobok,” vysvětluje již zmiňovaný zakladatel značky YAK.SHA.

“Lookbook sme uchopili presne naopak od výrazu TIGER MOM a nesie sa v koncepte RICH KIDS. Rodičia, ktoré svoje deti vychovávajú v mamone a v materialistickom svete. Deti vychovávané zlatou kartou a prepichovým majetkom, ktoré v mnohých prípadoch žijú v tieni svojich úspešných rodičov. Táto kolekcia znázorňuje dva odlišné svety,” dodává. Lookbook připravil Róbert Revák (@rrevak) a produkty z něj najdeš na www.payclothing.com.

A nyní už si vychutnejte povedené backstage fotky, o které se postaral šikovný Filip Poreba (@filiporeba).

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit