Česká streetwearová značka My Dear Clothing spouští od 12. prosince svůj vlastní e-shop. Samotný brand existuje už pět let a tento krok byl určitě patřičně na pořadu dne. Navíc garantují dodání do Vánoc…

Značka My Dear Clothing funguje od roku 2013, kdy ji v Pardubicích, v komunitě mladých umělců točících se především kolem tetování a hudby, založil Zbyněk Štandera. V roce 2016 se k němu přidal i stylista Marek Volf, který se dodnes podílí na tvorbě značky. „Záměrem MyDear je oslovovat mladší generaci a „věčně mladé“ k tomu, aby společně s námi budovali a podporovali jedinečnost a jistý pohled na svět. Ten vyjadřuje naše motto: „The idea is to die young as late as possible,“ vysvětluje Zbyněk Štandera.


Oblečení značky My DearClothing bylo doposud možné zakoupit pouze přes Footshop. Tam si fanoušci ihned po spuštění e-shopu budou moci online zakoupit všechny kousky z nové zimní kolekce za nižší ceny než v minulosti.

V nové kolekci najdeš i nečekaní kousky – například prošívané péřovky, mikiny, trička nebo manžestrové bundy a kalhoty, ale i stylové porcelánové cibulákové talíře a kožené doplňky.V lookbooku a videu se objeví uznávaný anglický model Loice Williamsem. 

Kolekci čekuj na www.mydearclothing.com.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit