Jde o alternativní rockovou kapelu v čele s charismatickým frontmanem Jessem Rutherfordem, která vznikla v Kalifornii v roce 2011. Už na začátku února v rámci evropské turné zavítá opět po více než dvou letech do Prahy.

Letos v březnu vyšla jejich třetí deska, která nese název stejný jako kapela sama – The Neighbourhood. A aby toho nebylo málo vydali nové EP “Ever Changing” a tak vedle největších hitů jako je “Sweater Weather” budeme moct slyšet i to nejnovější z jejich repertoáru – “Scary Love” nebo “Livin’ in a Dream”, kde hostuje raper Nipsey Hussle.

Společně s The Neighbourhood vystoupí i kapela Health (US) a to již 6.2.19 ve Foru Karlín.

 

 

Vstupenky v předprodeji jsou již vyprodány.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit