Těžko byste na české scéně hledali talentovanější a půvabnější zpěvačku. Sára Vondrášková, v hudební sféře vystupující pod pseudonymem Never Sol, nedávno vydala své druhé studiové album s názvem CHAMALEO a my jsme se s kamerou vydali po stopách její tvorby.

Už svým debutem Under Quiet (2013), na kterém spolupracovala s producentem Janem P. Muchowem, uchvátila Never Sol místní publikum i hitparády. Během pěti let se více hudebně vyprofilovala, na nic nespěchala a na svém druhém studiovém počinu už vsadila čistě na sebe. Album CHAMALEO obsahuje podmanivé zvuky klavíru a syntezátorů, které Sára miluje objevovat a pracovat s nimi. To vše umocněné vyspělým hlasem, který zpívá melancholické texty popisující niterné pocity, nálady a zážitky.

Při poslechu alba se nevyhnete husí kůži a chtě nechtě se rázem vydáváte do zasněných cest své mysli. Takový je melancholický slow synth dark pop Sáry Vondráškové.

Jak Never Sol ke své tvorbě přistupuje, jaké vlivy na sebe nechává během skládání hudby a psaní textů působit, kde všechno vzniká a nejen to, se dozvíte v našem medailonku.

Jako vánoční dárek si během svátků můžete album CHAMALEO stáhnout na Bandcampu zcela zdarma.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?