Streetwearová značka PAY. ze Slovenska, o které jsme již mnohokrát psali, dnešním dnem vypouští do světa v pořadí druhou a předposlední část z kolekce PAY. FOR US LORD, která nese podtitul WE PAY. RENT TO PLANET.

Při této příležitosti zveřejňuje extravagantní lookbook, v němž na sobě nové kousky oblečení prezentuje rapper GLEB, člen labelu F*CK THEM.

YAK.SHA, autor kolekce a zakladatel značky PAY., se na svém facebooku vyjádřil následovně: “Nemám deti, no pravidelne privediem nejaké svoje “dieta” na svet. Toto dalo zabrať, no nakoniec je to najlepšie čo sa nám podarilo doposial s PAY. spraviť, ak by sme sa bavili o prémiovosti materiálov. Celkom rozsiahlu story o tom, ako to prebiehalo som spravil na mojej instastories. Ak nemáš instagram, tak v skratke… Bolo to náročné a drahé a náročné a drahé a drahé a drahé.”

O zmiňované kvalitě se můžete přesvědčit sami, pokud zamířít na e-shop payclothing.com.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit