Streetwearová značka PAY. ze Slovenska, o které jsme již mnohokrát psali, dnešním dnem vypouští do světa v pořadí druhou a předposlední část z kolekce PAY. FOR US LORD, která nese podtitul WE PAY. RENT TO PLANET.

Při této příležitosti zveřejňuje extravagantní lookbook, v němž na sobě nové kousky oblečení prezentuje rapper GLEB, člen labelu F*CK THEM.

YAK.SHA, autor kolekce a zakladatel značky PAY., se na svém facebooku vyjádřil následovně: “Nemám deti, no pravidelne privediem nejaké svoje “dieta” na svet. Toto dalo zabrať, no nakoniec je to najlepšie čo sa nám podarilo doposial s PAY. spraviť, ak by sme sa bavili o prémiovosti materiálov. Celkom rozsiahlu story o tom, ako to prebiehalo som spravil na mojej instastories. Ak nemáš instagram, tak v skratke… Bolo to náročné a drahé a náročné a drahé a drahé a drahé.”

O zmiňované kvalitě se můžete přesvědčit sami, pokud zamířít na e-shop payclothing.com.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE